بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری که می توانید داشته باشید

به گزارش نیلی ابزار، هلیکوپتر سواری در دنیا

هلیکوپتر سواری در دنیا نه تنها می تواند بازدیدکنندگان را با یک دیدگاه منحصر به فرد از یک شهر یا یک منطقه رو به رو کند بلکه می تواند به نوعی تجربه ای هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز به وجود آورد. علاوه بر این تورهای هلیکوپتر سواری در دنیا یک از تنها راهی است که می توانید به وسیله آن از مناطق دور افتاده دیدن نموده و لذت ببرید. به عنوان مثال حدود 70 درصد از کاوای در جزیره هاوایی به وسیله زمینی قابل دسترس نبوده و تنها راه رسیدن به آن از آسمان می باشد و یک بازدیدکننده می تواند بخش های بزرگی از این منطقه زیبا را مشاهده نماید. حال می خواهیم در این مطلب در خصوص بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری در دنیا که احتمالا برایتان هیجان انگیز خواهد بود را تشریح کنیم پس یا خبرنگاران همراه شوید.

بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری که می توانید داشته باشید

کیپ تاون | Cape Town

شهر زیبای کیپ تاون نیز یکی دیگر از بهترین مکان ها برای هلیکوپتر سواری در دنیا است. با استفاده از این تور می توانید تجربه تماشای دو اقیانوس (هند و اقیانوس اطلس) را همزمان داشته باشید. همچنین می توانید از بین رشته کوه های شگفت انگیز موسوم به دوازده حواریون (Twelve Apostles) و کوهستان تیبل (Table Mountai) که یکی از بی نظیرترین شگفتی های طبیعت آفریقاست پرواز کنید. اگر شانس با شما یار باشد حتی می توانید کوسه های سفید مشهور و خطرناک این منطقه را هم در اقیانوس ببینید.

آبشارهای ایگوازو | Iguazu Falls

معدود مکان هایی در دنیا وجود دارد که به اندازه آبشارهای ایگوازو زیبا و خارق العاده باشد. این آبشارها در مرز کشور برزیل و آرژانتین وجود دارد و یکی از بهترین تجربیات هلیکوپتر سواری در دنیا را ارائه می کند. این آبشارها در واقع از 275 آبشار کوچک تشکیل شده که به طور 2.5 کیلومتر گسترده شده اند و یکی از شگفتی های طبیعت به حساب می آیند. تور هلیکوپتر سواری در این منطقه می تواند فرصت بی نظیر تماشای تمام این آبشارها به صورت یکجا را به شما بدهد. از داخل هلیکوپتر می توانید چشم اندازی 360 درجه به این آبشارهای زیبا و همین طور به محوطه مشهور گلوی شیطان (Devils Throat) و جنگل های سرسبز اطراف داشته باشید.

هاوایی | Hawaii

افراد که از هاوایی بازدید می کند می تواند گزینه های مختلفی از هلیکوپتر سواری در دنیا را اینجا تجربه کنند. به عنوان مثال یکی از تورهای هلیکوپتر در این جزیره مسافران را بر روی جریان های گدازه و آتشفشان های در حال فعالیت و همچنین آبشارهای خیره کننده عبور داده تا بتوانند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز را داشته باشند. همانطور که آن ها می توانند از مزرعه های کاشت آناناس و نارگیل بازدید کنند، دیگر مسافران در اوهو (Oahu) می تواند از مناظر جزیره ای لذت ببرند که بسیاری دیگر از گردشگران هرگز آن را نخواهند دید. علاوه بر این یک تور هلیکوپتر دیگر وجود داشته که یکی از بهترین هلیکوپتر سواری ها در دنیا بوده و می تواند تجربه ای از دیدن زیبایی های جزیره کوای و 23 کیلومتر از صخره های شگفت انگیز آن را به وجود آورد. از سوی دیگر کاوای برای بسیاری از آبشارهای دیدنی خود نیز مشهور می باشد. بسیاری از بخش های جزیره کاوای تنها به وسیله هلیکوپتر سواری و تجربه هیجان انگیز ان قابل دسترس می باشند.

ریو دژانیرو | Rio de Janeiro

بازدیدکنندگان از ریودژانیرو به عنوان دومین شهر بزرگ در برزیل قطعا بهتر است این شهر و حومه آن را از آسمان مشاهده کنند. کسانی که علاقه مند به هلیکوپتر سواری در دنیا می باشند می توانند از آسمان ریودژانیرو صحنه های هیجان انگیز از کوه شکر، کاپاکابانا، سواحل ایپانما و مجسمه معروف مسیح که از مشهورترین ها در دنیا می باشد را در کوه کورکووادو مشاهده نمایید. علاوه بر این ها با این هلیکوپتر سواری می توانید از ورزشگاه ماراکانا که محل برگزاری مراسم افتتاحیه جام دنیای 2014 و بازی های المپیک تابستانی 2016 بوده را نیز مشاهده نمایید.

نیویورک | New York

از آنجا که آسمان خراش های شهر نیویورک می تواند این حس را در فرد ایجاد کند که انگار از داخل تونل های بتنی در حال عبور می باشد، به همین دلیل بهترین راه برای به دست آوردن دیدگاهی هیجان انگیز و تجربه ای متفاوت از شهر پیشنهاد می گردد تا یکی از متفاوت ترین تجربه های هلیکوپتر سواری در دنیا را تجربه نمایید. افراد می توانند از این طریق نشانه های معروفی مانند مجسمه آزادی، جزیره الیس، ساختمان امپایر استیت، پل جورج واشنگتن و همچنین پارک مرکزی سبز رنگ نیویورک را به خوبی مشاهده نمایید. علاوه بر این ها تور هلیکوپتر سواری از بهترین تجربه های هیجان انگیز برای دیدن منظره افقی مشهور این شهر می باشد.

گرند کانیون | Grand Canyon

گرند کانیون در منطقه آریزونا یک ناحیه پهناور باورنکردنی می باشد. این شکاف ها در مساحتی به اندازه 11 کیلومتر گسترده شده و عمق آن ها به یک مایل می رسد. از انجایی که این منطقه بسیار پهناور می باشد بنابراین تنها راهی که یک بازدیدکننده می تواند از تمامی زیبایی ها و صخره های رنگارنگ لذت ببرد به وسیله اسمان می باشد. اینجا یکی از بهترین مکان ها برای هلیکوپتر سواری در دنیا بوده که بازدیدکنندگان علاوه بر تجربه ای هیجان انگیز که به وجود می آید می توانند قدرت رودخانه کلرادو و شاخه های آن را مشاهده کنند که چگونه از میان دره های عمیق عبور می کند. تورهای هلیکوپتر سواری در این منطقه علاوه بر گراند کانیون به طور معمول از اطراف لاس وگاس، دریاچه مید و سد هوور نیز عبور می کنند.

هلیکوپتر سواری در دنیا در تنها بازدید کنندگان را با یک دیدگاه واقعا منحصر به فرد از یک شهر یا منطقه رو به رو می کند بلکه می تواند تجربه ای هیجان انگیز و سرگرم کننده را برای آن ها به وجود آورده تا بتواند دنیا را از دیدگاهی دیگر نیز مشاهده کند.

منبع: www.touropia.com

منبع: الی گشت

به "بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری که می توانید داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری که می توانید داشته باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید