پاسخ برانکو به ادعای عرب: در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد نداریم!

به گزارش خبرنگاران، نگرانی هواداران پرسپولیس برای جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم از چند ماه پیش شدت گرفت و با صحبت های مشکوک این سرمربی کروات در یک نشست خبری به اوج رسید.

پاسخ برانکو به ادعای عرب: در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد نداریم!

روز 23 فروردین و پیش از بازی پرسپولیس با سایپا بود که برانکو طبق روال معمول در نشست خبری حاضر شد. او در خلال صحبت هایش با خبرنگاران با سئوالی درباره وضعیتش برای آینده روبرو شد.

خبرنگاری از برانکو پرسید: در توئیتر طی یک نظرسنجی از هواداران پرسپولیس با این عنوان که آیا موافق دوباره فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا هستید یا اینکه ترجیح می دهید برانکو قراردادش را تمدید کند و پاسخ این نظرسنجی رأی 80 درصدی هواداران به تمدید قرارداد برانکو بوده است. نظر شما در این خصوص چیست؟

برانکو اما پاسخی مشکوک به این سئوال داد؛ تا جایی که واکنش ها به این جواب برانکو تا چند روز ادامه داشت: خوشحالم که هواداران این طور فکر می کنند. آنها برای من بسیار ارزشمند و به نوعی مهمترین هستند … من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی دانم چه اتفاقی در آینده رخ می دهد. مهم این است که تا زمانی که هستیم از حضورمان لذت ببریم. اینکه حالا یک ماه یا دو ماه یا 6 ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد دارد در آینده مشخص خواهد شد.

برانکو در شرایطی به این سئوال جواب می داد که می دانست یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حتی پیش بینی ادعای این روزهای مدیران باشگاه پرسپولیس را هم کرده بود. سرمربی سابق پرسپولیس می دانست در صورت جدایی از این تیم در پایان فصل، پرسپولیسی ها روی قرارداد داشتن او تاکید و احتمالاً جدایی اش را محکوم می کنند. برای همین از همان روز با پاسخی که داد به نوعی جدایی اش را قریب الوقوع را خبر می داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاسخ برانکو به ادعای عرب: در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد نداریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ برانکو به ادعای عرب: در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد نداریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید