ماکسیم سه ساله شد

ماکسیم 24 مهرماه سال 96 با تیمی کوچک اما جوان و متخصص فعالیت خود را در ایران شروع کرد و اکنون بعد از گذشت تنها دو سال، صاحب بزرگ ترین مرکز تماس خاورمیانه است و با 129 شهر تحت پوشش، یکی از گسترده ترین سامانه درخواست خودرو در کشور محسوب می گردد.

ماکسیم سه ساله شد

به گزارش خبرنگاران، بنا براعلام ماکسیم، سامانه درخواست خودرو ماکسیم در حالی سومین سال فعالیت خود را شروع می نماید که در دو سال گذشته به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. این سامانه در سال اول فعالیت خود در همه استان های کشور حضور پیدا کرد و در سالی که گذشت، تعداد شهرهای تحت پوشش خود را به دو برابر افزایش داده است. هم اکنون نیز با حضور در 129 شهر کشور، از گسترده ترین سامانه درخواست خودرو کشور به حساب می آید. از جمله شهرهای تحت پوشش ماکسیم می توان به تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، سبزوار، بوشهر، آمل، نجف آباد، ملارد، ایلام، کاشان، شهرکرد، چالوس، مراغه، سقز، رفسنجان، بوکان، اندیمشک، خرمشهر و ... اشاره نمود.

ماکسیم، با نخستین سرویس آفلاین درخواست خودرو در ایران

راه اندازی بزرگ ترین مرکز تماس خاورمیانه موفقیت چشمگیر دیگری در کارنامه دوساله ماکسیم است. سرویس 1611 که در راستای افزایش خدمت رسانی به کاربران راه اندازی شده، روزانه جوابگوی هزاران تماس از سراسر ایران است. شهروندان کلیه شهرهای تحت پوشش ماکسیم می توانند بدون احتیاج به اینترنت و گوشی هوشمند، تنها با شماره گیری 1611 و تعیین کردن مبدأ و مقصدشان با ماکسیم سفر نمایند. این سامانه در سال گذشته از مرکز تماس خود رونمایی کرد و هم اکنون بزرگ ترین مرکز تماس فعال در خاورمیانه است.

در ادامه فعالیت مرکز تماس ماکسیم، اپراتورهای آذری زبان و کردزبان نیز به این مجموعه اضافه شدند. این امکان برای آسایش و دسترسی آسان شهروندان فراهم شده است. ساعات کاری اپراتورها به گونه ای تنظیم شده که در همه شیفت های کاری، چند اپراتور آذری زبان و کردزبان حضور داشته باشند و درخواست سفر شهروندانی را ثبت نمایند که به این دو زبان صحبت می نمایند. درخواست نمایندگان به محض تماس با 1611 و تشخیص زبان به اپراتور هم زبان خود وصل می شوند و می توانند به راحتی و بدون اتلاف وقت درخواست خودرو بدهند.

ماکسیم با بهره مندی از تعرفه های متنوع خود، همگام با فناوری روز جهان، به روزترین خدمات حمل ونقل جهانی را به کلیه استان های ایران عرضه می نماید. از جمله سرویس های فعال این سامانه تعرفه های مالی، بانوان، حمل بار و موتورسیکلت اند و به زودی سرویس های جدید دیگری راه اندازی خواهند شد.

آرمین کریمی، مدیر توسعه بازار و عملیات ماکسیم، در سخنانی با اشاره به دستاوردهای دوساله ماکسیم اظهارداشت: فعالیت خود را از دفتر کوچکی در پایتخت شروع کردیم و هم اکنون بعد از گذشت تنها دو سال برای بیش از 1000 نفر کارآفرینی نموده ایم.

وی درباره چشم انداز پیش روی سامانه درخواست خودرو ماکسیم اضافه کرد: اگر نگاهی به فعالیت دوساله ماکسیم بیندازیم، جهت سخت و البته پرثمری را خواهیم دید که نتیجه اش خدمات متنوع و حضور گسترده در 129 شهر کشور است. چشم انداز پیش روی ماکسیم بهینه سازی و افزایش کیفیت خدمات نوین حمل ونقل شهری است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ماکسیم سه ساله شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماکسیم سه ساله شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید