طراحی داخلی و بازسازی آزمایشگاه ساپلای فریم در کالیفورنیا سایر مقالات

به گزارش نیلی ابزار، در ادامه فرایند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در دنیای معماری در این مقاله در شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی خبرنگاران قصد داریم یکی از پیروز ترین طراحی داخلی اداری در سال 2016 ، در شهر کالیفورنیا آمریکا را با هم آنالیز کنیم .

طراحی داخلی و بازسازی آزمایشگاه ساپلای فریم در کالیفورنیا سایر مقالات

این فضا در متراژی به مساحت 450 متر مربع توانسته است یک محیط مجذوب نماینده و منحصر به فرد را ایجاد کند تا در چشم بیننده مجذوب نماینده بنظر برسد .

آشنایی با کانسپت طراحی

این شرکت ساپلای فریم یک وب سایت فوق العاده محبوب در زمینه فناوری با یک انجمن آنلاین تشکیل شده از 5 میلیون مهندس است که ایده های نوآورانه خود را بصورت روزانه در آنجا به اشتراک میگذارند . این جامعه الهام بخش با مفهوم طراحی آزمایشگاه مکانی است که افراد خلاق میتوانند در کنار هم جمع شوند و به وسیله همکاری و دسترسی به ابزارهای صحیح ، ایده های ذهنی و دیجیتالی خود را در مکانی فیزیکی ، به واقعیت برسانند.

این شرکت در پی خلق دکوراسیون داخلی اداری بود که مرکز همکاری و الهام بخشی باشد تا مخترعین و کار آفرینان در آن گرد هم بیایند تا پروژه های سخت افزاری خود را فراوری نمایند و بعد به فروش برسانند . فضای استودیو 450 متری قرار بود فضایی برای نوآوری سخت افزاری ، تفکر کارآفرینی و آموزش باشد .

این محیط دارای عملکردها و فضایی چون اتاق نمونه سازی و ماکت سازی ، فضای کار با برق ، کار با کامپیوتر ، اتاق کار با لیزر ، فضای کاری و گروهی و یک گالری عظیم است .

بازسازی و تعمیرات ساختمان

این بنای تاریخی که دارای سقف های بلند قوسی با پوشش طاق فلزی ، تیرهای چوبی و دیوار های آجری است که پس از بازسازی و تعمیرات ساختمان بیشتر این خصوصیت ها حفظ و در کنار این ها متریال ها و مواد مدرن تری اضافه شده است مانند سازه های سقفی سفید ، کف های بتنی جلا یافته و سرامیک های سفید رنگ و دیوارهای فلزی فولادی .

تیم طراحی به جای خلق فضایی سبک ، مطبوع و گرم و دکوراسیون لوکس در صدد خلق فضایی محکم ، صنعتی و ظریف بود ، فضایی که برای تشویق انرژی خام و اشتیاق لازم برای ایجاد عناصر و اشیایی کاملا نو مناسب باشد . این آزمایشگاه یک فضای گرم و نرم نیست ، بلکه طرحی است با مفهوم شبانه روزی و کار در شب ، جلسات رسمی و کارهایی که ممکن است از نور طبیعی روز بهره کمتری را ببرند اما کماکان وجود پنجره های قدیمی این ساختمان میتواند برای فعالیت هایی که نور لازم دارند هم مناسب باشد .

با استفاده از پالت ماده ای از جنس فولاد سرد ، بتن خام ، چوب در کنار شیشه و سطوح براق سیاه و سفید و مبلمانی مناسب فضای کاری در انواع مختلف برای انواع فعالیت ها ، فضایی برای تمرکز بر کار و پیشرفت بوجود آمده است .

اتاق های طراحی داخلی اداری

در اجرای دکوراسیون داخلی اداری این دفتر ، حضور اتاق هایی با نمایی شیشه ای است تا بتواند ارتباط بصری بین فضاها ایجاد گردد . در کنار این ها استفاده از رنگ سیاه برای سطوح و جایگاه ها و میزها در کنار رنگ زرد مبل های راحتی ، میزهای کار و جایگاه های اتاق جلسات و کنفرانس توانسته است هارمونی رنگی فضایی مجذوب نمایندهی را برای این محیط ایجاد کند .

در کنار این فضاها یک آشپزخانه وجود دارد که به اسم محلی برای جمع شدن افراد در کنار هم و بحث و گفتگو درباره ایده ها و تفکراتشان است که در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه از رنگ سیاه برای آنها در زمینه ای از آجرهای قرمز قدیمی ساختمان استفاده شده است.

هم چنین یک گالری عظیم برای قرار دادن آثار و ساخته های افرادی که در این محیط به خلق ایده هایشان پرداختند ، وجود دارد که میتوانند این آثار را در آنجا به معرض دید عموم بگذارند و آنها را به فروش بسپارند.

تیم طراحی هم چنین به علت وجود سر و صدا و چالش های صوتی که در این مکان حضور داشت ، دیوار هایی ضخیم عایق صدا را در این اتاق ها استفاده کردند و چیدمان فضاها به گونه ای بود که فضاهای پر سر و صدا از فضاهای آرام فاصله مناسبی داشتند .

منبع: هیرادانا

به "طراحی داخلی و بازسازی آزمایشگاه ساپلای فریم در کالیفورنیا سایر مقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی داخلی و بازسازی آزمایشگاه ساپلای فریم در کالیفورنیا سایر مقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید