صدور آرای کمیته وضعیت در مورد بعضی از باشگاه ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام نمود.

صدور آرای کمیته وضعیت در مورد بعضی از باشگاه ها

آرای صادره شده به توضیح زیر است:

* با توجه به شکایت سوشا مکانی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد ریال و هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

* در پی شکایت احمد عبدالله زاده از باشگاه نساجی مازندران، کمیته وضعیت با توجه به مراتب فوق دعوی خواستار را ثابت داسته و مستندا به ماده 198 آیین دادرسی مدنی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 4 میلیارد و 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته و 2 درصد هزینه دادرسی در حق خواستار صادر کرد.

* در پرونده شکایت علی اکبر فرهنگ از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال در حق خواستار محکوم شد. همچنین در مورد الباقی خواسته در وضعیت فعلی و با توجه به عدم سررسید مطالبات در زمان تقدیم دادخواست قرار عدم استماع دعوا صادر می گردد.

* با توجه به شکایت اکبر محمدی از باشگاه خونه به خونه بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد.

* در پی شکایت شهرام کوثری از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 140 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد.

* در پرونده شکایت هیات فوتبال مازندران از علیرضا مرزبان مبنی بر خروج از استان، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده اعلام نمود: مرزبان طبق بند 5 بخشنامه محکوم به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال بابت هزینه خروج از استان و مبلغ 180 میلیون ریال بابت 3 درصد حق ثبت قرارداد که جمعاً به میزان مبلغ 230 میلیون ریال در حق خواستار به انضمام پرداخت مبلغ 11 میلیون و پانصد هزارریال بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون فوتبال می گردد.

* با توجه به شکایت سیدمحسن حسینی از باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ دو میلیارد و 846 میلیون و پانصد هزارریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین دعوی خواستار نسبت به مازاد مبلغ دو میلیارد و 846 میلیون و پانصد هزارریال با اعمال مندرجات مواد 4 و 11 قراردادهای فیمابین طرفین مردود اعلام می گردد.

* آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدور آرای کمیته وضعیت در مورد بعضی از باشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور آرای کمیته وضعیت در مورد بعضی از باشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید