خبرنگاران 2 مکان برای محل موزعان مطبوعات اصفهان معین شد

به گزارش نیلی ابزار، اصفهان- خبرنگاران- رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان از تعیین شدن 2 مکان برای موزعان مطبوعات این استان اطلاع داد.

خبرنگاران 2 مکان برای محل موزعان مطبوعات اصفهان معین شد

فریده روشن روز سه شنبه در گفت و گو با نیلی ابزار اضافه کرد: برای معین شدن این محل فردا نشست مشترک با موزعان مطبوعاتی مشخص تکلیف نهایی و جابه جایی به محل جدید برگزار می گردد.

این مکان پیرو پیگیری های خبرنگار نیلی ابزار در مورد ساماندهی شرایط نامناسب کنونی موزعان مطبوعاتی در محل پارکینگ غیر استاندارد آمادگاه محقق شده است.

وی اظهارداشت : طی چند هفته اخیر گزینه های مختلفی برای محل کار موزعان مطبوعاتی پیشنهاد شد که این 2 محل در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان توضیح داد: یکی از این مکان مجتمع مطبوعاتی است که موضعان می توانند به مدت 2 سال به صورت رایگان در آن مشغول به کار شوند و دیگری پارکینگ خیابان پروین است که موضعان بابت آن باید اجاره بها پرداخت نمایند.

به گزارش نیلی ابزار، پیش از این توسط این عضو شورای شهر یکی از محل های مورد نظر در یکی از ایستگاه های مترو در نظر گرفته شده بود که با توجه به شرایط موزعان و استفاده از وسایل نقلیه که عموما موتور هست، این پیشنهاد منتفی شد.

مطالبه موزعان مطبوعاتی به دلیل دور بودن مجتمع مطبوعاتی برای توزیع؛ انتخاب محلی در مرکز شهر بوده است.

دفاتر موزعان مطبوعاتی اصفهان با استناد به بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها از ابتدای شهریور ماه جاری به دلیل غیر ایمنی بودن محل پارکنیگ آماده و خطرات احتمالی محل توزیع پلمب شده است.

456 نشریه و روزنامه شامل 256 مورد چاپی و 200 مورد الکترونیکی (56 درصد چاپی و 44 درصد الکترونیکی) در استان اصفهان فعالیت دارند که در مجموع چهار درصد نشریه های کشور را تشکیل می دهند.

نشریه های چاپی استان اصفهان نیز شامل 12 روزنامه، 40 هفته نامه، 20 دو هفته نامه، 66 ماهنامه، 17 دوماهنامه،83 فصلنامه و 18 دو فصلنامه است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 2 مکان برای محل موزعان مطبوعات اصفهان معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 2 مکان برای محل موزعان مطبوعات اصفهان معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید