خبرنگاران ارتقای 10 رتبه ای پست لرستان در ارزیابی ارائه خدمات

به گزارش نیلی ابزار، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل پست لرستان گفت: این اداره کل در ارزیابی ارائه خدمات کمی و کیفی هشت ماهه امسال با 10 رتبه ارتقا به جایگاه چهارم استان های کشور رسیده است.

خبرنگاران ارتقای 10 رتبه ای پست لرستان در ارزیابی ارائه خدمات

محمد ناظری روز چهارشنبه در گفت و گو با نیلی ابزار ، برقراری تعادل بین درآمد و هزینه در 2 بخش خصوصی و دولتی را از شاخص های کمی این ارزیابی بیان کرد و گفت: همچنین رضایتمندی مشتریان، سرعت ارائه خدمات پستی و در دسترس بودن این خدمات از مولفه های کیفی این ارزیابی بوده است.

وی با اشاره به شیوع کرونا در کشور ادامه داد: باوجود تعطیلی و نیمه کار بودن برخی دستگاه های اجرایی در این مدت اما خدمت در این اداره کل افزایش یافت و کارکنان بخش های مختلف آن برای جلب رضایتمندی مشتریان در این مدت با کشیک های کاری اضافه فعال بوده اند.

ناظری شرح داد: سفارش های مردم در حوزه امانات و پستی بیش از 95 درصد افزایش یافته است که به دلیل شیوع کرونا و رونق خریدهای اینترنتی، بسیاری از مرسوله ها حجیم هستند که این امر به تعداد نیرو، امکانات خودرویی و فضای فیزیکی بیشتری نیاز دارد.

وی گفت: با این وجود خدمات به مشتریان بدون وقفه انجام و طی هشت ماهه امسال حدود 2 میلیون و 900 هزار ترافیک شامل مرسولات پاکتی و کالایی توسط پست لرستان جابجا شده است.

مدیرکل پست لرستان افزود: با توجه به افزایش بی سابقه حجم کار و مرسولات پستی، فضای بیشتری نیاز است که از مسوولان استان تقاضا می شود این مهم را برای ارائه خدمت بیشتر و مطلوب تر به مردم مدنظر قرار دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ارتقای 10 رتبه ای پست لرستان در ارزیابی ارائه خدمات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارتقای 10 رتبه ای پست لرستان در ارزیابی ارائه خدمات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید