آغاز طرح نظارتی شب یلدا

به گزارش نیلی ابزار، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای طرح نظارتی یلدا از 20 آذرماه لغایت یکم دی ماه سال جاری با همکاری دستگاه های نظارتی خبر داد.

آغاز طرح نظارتی شب یلدا

به گزارش نیلی ابزار و به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محسن عسکری گفت: با عنایت به در پیش بودن شب یلدا و افزایش تقاضا از سوی مصرف کنندگان برای خرید میوه، خشکبار و شیرینی و ضرورت نظارت بر بازار کالا های مزبور و همچنین بر اساس مصوبات شورای تحول سازمان، طرح نظارتی یلدا از امروز (20 آذرماه) آغاز و تا یکم دی ماه با همکاری دستگاه های نظارتی ادامه دارد.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی افزود: بر اساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان، موضوع نظارت بر بازار کالا های اساسی در دستور کار گشت های مشترک قرار گرفته و با هماهنگی سایر دستگاه های نظارتی استان، نسب به بازدید ها میدانی از اصناف مذکور و برخورد سریع و قانونی با تخلفات احتمالی علی الخصوص گرانفروشی، اقدام کنند.

عسکری شرح داد: هموطنان می توانند شکایات خود را از طریق سامانه اینترنتی T135.ir و یا شماره تماس 135 سازمان تعزیرات و شماره تماس 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش و پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "آغاز طرح نظارتی شب یلدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز طرح نظارتی شب یلدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید