یک تیم آرژانتینی پیراهن شماره 10 خود را به مسی پیشنهاد داد

به گزارش نیلی ابزار، یکی از باشگاه های فوتبال سرشناس در آرژانتین به فوق ستاره بارسلونا که شایعه جدایی اش از این تیم شنیده می شود، پیشنهاد بازگشت به کشورش را داده است.

یک تیم آرژانتینی پیراهن شماره 10 خود را به مسی پیشنهاد داد

به گزارش نیلی ابزار، خوان سباستین ورون ستاره سابق تیم ملی آرژانتین و رئیس باشگاه استودیانتس این کشور از لیونل مسی برای پیوستن به این باشگاه دعوت به عمل آورد و به او اطمینان دارد که اگر پیشنهادش را قبول کند، پیراهن شماره 10 استودیانتس از آن او خواهد بود.

به تازگی شایعات فراوانی درباره احتمال جدایی مسی از بارسلونا منتشر شده که دلیل آن نارضایتی او از شرایط اخیر تیمش بوده است. مسی تا سال 2021 قرارداد دارد و به موجب همین قرارداد اجازه دارد که تابستان سال آینده نوکمپ را ترک کند.

ورون در گفت و گو با شبکه فاکس اسپورتس خطاب به مسی گفت: اگر خواستی به اینجا بیایی، مطمئن باش که پیراهن شماره 10 برای خودت است.

او افزود: من دوست دارم که مسی بیاید اما واقعاً نمی توانم او را جایی جز بارسلونا تصور کنم. با این حال این ها مسائلی هستند که ما امروز یک چیزی می گوییم و فردا می بینم که او به باشگاهی دیگر پیوسته است. واقعیت این است که تنها خود مسی است که تصمیم می گیرد چه کار کند و هیچ کسی نمی داند. بارسلونا الان روزهای خوبی را سپری نمی کند و در حال تغییر است. این تغییرات اما سخت هستند. پیدا کردن یک ژاوی و اینیستا سخت است و شما نمی توانید نظیر آنها را پیدا کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یک تیم آرژانتینی پیراهن شماره 10 خود را به مسی پیشنهاد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تیم آرژانتینی پیراهن شماره 10 خود را به مسی پیشنهاد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید