پیکه: فصلی که با قهرمانی لالیگا همراه باشد، فصل خوبی است، در آنفیلد پیروز شده بودیم، سه گانه می بردیم

مدافع میانی بارسلونا ناکامی اعتقاد دارد با وجود ناکامی تیمش در فتح کوپا دل ری پس از ناکامی در اروپا، این تیم باز هم فصل خوبی داشته است.

پیکه: فصلی که با قهرمانی لالیگا همراه باشد، فصل خوبی است، در آنفیلد پیروز شده بودیم، سه گانه می بردیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا پس از باخت 2 بر یک شب گذشته (شنبه) این تیم مقابل والنسیا در فینال جام حذفی اسپانیا، به خبرنگاران گفت: والنسیا سه بار به سمت دروازه ما حمله کرد و دو بار به گل رسید و بعد از آن بازی را به خوبی بست. ما در سرانجام نیمه اول و ابتدای نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم. وضعیت بارسلونا؟ من از واکنش تیم به دو گلی که در نیمه اول خوردیم، راضی ام. توانستیم یکی از گل ها را جبران کنیم و می توانستیم بازی را به تساوی هم بکشانیم. والنسیا یک قهرمان لایق برای این رقابت هاست و ما هم یک سال خوب را پشت سر گذاشتیم. در واقع هر فصلی که در آن قهرمان لالیگا شوید، فصلی خوب است، اما می دانم که انتظارات از ما بیشتر از اینها بود و نشد که آنها را برآورده کنیم. ما با کامی تلخ و شیرین فصل را به سرانجام می رسانیم، چون می دانیم که می توانستیم بهتر از این باشیم.

پیکه درباره آینده سرمربی اش، ارنستو والوده هم گفت: آینده سرمربی تیم ما را نگران نمی کند. باید عملکرد هر یک از ما بازیکنان ارزیابی گردد و ببینیم که در کدام بخش ها می توانستیم بهتر از این بازی کنیم. موضوع آینده مربی جزو مسائلی است که مشخص آن برعهده ما بازیکنان نیست و ما بیش از یک مرتبه به این موضوع تأکید نموده ایم. ما دوست داریم که والورده به کارش ادامه دهد. در سطح فردی و گروهی باید عملکرد تیم ارزیابی گردد. من فکر می کنم که مدیران باشگاه تصمیم شان را گرفته اند و نظرشان را در این باره گفته اند. والورده مربی بوده که جام برده است و می تواند به ما یاری کند که جام های بیشتری ببریم. وقتی شما برنده نمی شوید و اُفت می کنید، چنین اتفاقاتی رخ می دهد، اما من فکر می کنم که ما نمی توانیم بابت این اتفاق بهانه بیاوریم. ما بارسلونا هستیم و همواره محکوم به کسب همه جام ها. به والنسیا تبریک می گوییم و امیدواریم که سال آینده همه جام ها را ببریم.

وی درباره برباد رفتن رؤیای سه گانه بارسلونا در این فصل هم تأکید کرد: اگر ما در (بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا) آنفیلد از سد لیورپول عبور نموده بودیم، من مطمئنم که می توانستیم سال جاری سه گانه را ببریم. در آن صورت با احساسی متفاوت در اینجا و فینال لیگ قهرمانان حاضر می شدیم. باخت به لیورپول واقعاً ضربه روحی بدی به ما زد. انتظارش را نداشتیم که فصل برای ما این طور تمام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیکه: فصلی که با قهرمانی لالیگا همراه باشد، فصل خوبی است، در آنفیلد پیروز شده بودیم، سه گانه می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه: فصلی که با قهرمانی لالیگا همراه باشد، فصل خوبی است، در آنفیلد پیروز شده بودیم، سه گانه می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید