زیدان: راموس در این ال کلاسیکوی متفاوت با ما خواهد بود، بارسلونا می داند چطور فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد

به گزارش نیلی ابزار، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید می گوید در ال کلاسیکوی فردا که متفاوت از ال کلاسیکوهای دیگر است، کاپیتانش را در اختیار خواهد داشت.

زیدان: راموس در این ال کلاسیکوی متفاوت با ما خواهد بود، بارسلونا می داند چطور فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد

به گزارش نیلی ابزار، زین الدین زیدان که تیم تحت هدایتش عصر فردا (شنبه) در هفته هفتم لالیگای اسپانیا و در اولین ال کلاسیکوی فصل در خانه بارسلونا به میدان خواهد رفت، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما می دانیم که قرار است با چه چیزی روبه رو شویم، استادیوم نوکمپ خالی از تماشاگر خواهد بود، اما این شرایط برای تمامی تیم ها یکسان است. این ال کلاسیکوی متفاوتی است، اما همچنان ال کلاسیکوست و همواره بازی خاصی است. برای ما مهم است که بازی را خوب آغاز کنیم.

وی اضافه نمود: ال کلاسیکو، ال کلاسیکوست و علیرغم شرایط موجود و استادیوم خالی، بازی خوبی خواهد شد. این بازی خوبی است که بتوانیم از این طریق اوضاع را تغییر دهیم. ما می خواهیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم. ما لحظات بدی هم داشته ایم، اما در نهایت اتفاقات خوب در فوتبال هستند که می توانند اوضاع را برای مان تغییر دهند و ما سعی می کنیم تا اوضاع را با ارائه یک بازی خوب تغییر دهیم و مثبت اندیش باشیم.

سرمربی بارسلونا توضیح داد: بارسلونا همواره تیمی قدرتمند و رقابت طلب بوده است و می داند چطور فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد. آنها همواره قادر هستند کار را برای رقبای شان سخت نمایند. می دانم که فردا بازی سختی در انتظارمان است که این برای مان خوب است.

زیدان همچنین درباره شرایط کاپیتان تیمش گفت: ما می دانیم که راموس کاپیتان و رهبر ماست و نمی خواهیم درباره استفاده از او ریسک کنیم. او حالا ریکاوری اش را روی زانوی خود به سرانجام برده است و در ال کلاسیکو با ما خواهد بود. سرخیو صد درصد در بازی فردا ما را همراهی خواهد نمود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره دو شکست متوالی تیمش مقابل تیم های کادیس و شاختار دونتسک اعلام کرد: وقتی ما گل اول بازی را دریافت می کنیم، کارمان برای بالا دریافت مجدد سرمان سخت می گردد. وقتی تیمی مقابل ما در لاک دفاعی فرو می رود، کارمان سخت می گردد، اما در فوتبال فراز و نشیب هایی وجود دارد و باید آنها را بپذیریم. ما می خواهیم فردا روی بازی دیگری تمرکز و فراموش کنیم که روز قبل چه اتفاقی افتاده است. ما این فرصت را داریم که اوضاع را تغییر دهیم و این یک بازی خوب و خاص برای انجام این کار است.

تیم های بارسلونا و رئال مادرید از ساعت 17:30 فردا (شنبه) به وقت تهران در استادیوم نوکمپ به مصاف هم می فرایند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی نیلی ابزار بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: راموس در این ال کلاسیکوی متفاوت با ما خواهد بود، بارسلونا می داند چطور فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: راموس در این ال کلاسیکوی متفاوت با ما خواهد بود، بارسلونا می داند چطور فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید