ناگفته های بازیگر نقش کیوان از گاوی که رقیب عشقی اش بود

به گزارش نیلی ابزار، سیروس میمنت بازیگر باسابقه ضمن اشاره به سه دوره بازیگری در زندگی حرفه ای خود تأکید کرد گمشده اش در این حرفه را در سریال نون.خ پیدا نموده است.

ناگفته های بازیگر نقش کیوان از گاوی که رقیب عشقی اش بود

به گزارش ،سیروس میمنت درباره فصل سوم نون. خ که در ایام نوروز روی آنتن شبکه یک سیما رفت درباره سختی های فراوری این مجموعه بیان نمود: ما در زمان فراوری فصل یک نمی دانستیم استقبال مردم چگونه خواهد بود و برای همین گاهی تحمل سختی کار برایمان سخت می شد. این بار کار برای ما حتی سخت تر از فصل های قبل بود، اما چون به نتیجه کار و استقبال مردم امیدوار بودیم، دیگر سختی ها برایمان آزاردهنده نبود.

وی ادامه داد: بعد از پخش فصل های گذشته سریال ن. خ، متوجه استقبال عموم مردم از این کار شدیم. سریال مورد پسند قشر وسیعی از مردم نهاده شد و ما بیشتر ارزش این سختی ها را درک کردیم و تحمل سختی هایی که در طول ساخت سریال پیش می آمد به عشق رضایتمندی مردم برایمان راحت تر شد.

این بازیگر درباره سه دهه از زندگی اش که به حرفه بازیگری می پردازد مطرح کرد: من سه فصل کاری را در زندگی ام پشت سر گذاشته ام، یک فصل از زندگی ام با اصغر فرهادی بود که سریال هایی مثل یادداشت های کودکی، داستان یک شهر را بازی نموده ام و فصل دیگری از زندگی ام با رضا عطاران و با کار هایی مثل خانه به دوش و متهم گریخت بود و فصل سوم از زندگی ام با سعید آقاخانی بود با سریال نون. خ بود که گویی گمشده خودم را در اینجا پیدا کردم. مردم هم مرا در این سریال جور دیگری دیدند.

میمنت درباره اینکه چطور این سریال توانست نظر مخاطب را جلب کند شرح داد: این کار چند نکته قوت داشت از جمله اینکه کارگردانی خوبی داشت، در زمان خوبی پخش شد و به زندگی واقعی مردم کُرد پرداخت زندگی صمیمانه و همدلی های واقعی که هنوز هم همین گونه است و باعث شد بینندگان ارتباط خوبی با این سریال برقرار نمایند. مجموع این عوامل باعث شد زحماتی که در طی این سال ها کشیده ام به بار بنشیند و بیشتر با این سریال دیده شوم.

بازیگر نون. خ در ادامه درباره چالش هایش با گاوی به نام جاناتان در قصه نیز به شوخی و با خنده گفت: جاناتان رقیب عشقی من بود و گویی من و جاناتان و فریده در یک مثلث عشقی نهاده شده بودیم. برای همین هم در این فصل سعی می کردم به هر ترتیبی از همسرم دلبری کنم تا دل او را به دست بیاورم.

وی درباره داشتن ماسک در این فصل از سریال نیز یادآور شد: ما با ماسک زدنمان در طی سریال با یک تیر 2 نشان زدیم، چون در حال حاضر کرونا مساله روز دنیای ماست و نمی توانیم نسبت به آن بی تفاوت باشیم. از جهتی باید از خودمان مراقبت کنیم و از طرف دیگر باید به ماسک زدن توجه نشان دهیم و فرهنگ سازی کنیم.

میمنت در خاتمه درباره حضور سعید آقاخانی در مقام کارگردان مطرح کرد: آقاخانی روی کار دقت نظر بالا و حساسیت بسیاری دارد. اگر زمانی من ریزه کاری شخصیت کیوان را مثل همواره بازی نمی کردم، به راحتی با من صحبت می کرد و در خصوص کارم و بازی هایم بازخورد و واکنش نشان می داد و حتی زمان استراحت کوتاهی می داد تا مجدد بتوانم نقش کیوان را به خوبی به نمایش بگذارم و این برایم بسیار جذاب بود. برای جذابیت نقشم هم این بار موهایم را رنگ کردند بعد از اینکه فصل گذشته موهایم را زدند در این فصل تغییرات دیگری روی موهایم داشتم.

منبع: مهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ناگفته های بازیگر نقش کیوان از گاوی که رقیب عشقی اش بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های بازیگر نقش کیوان از گاوی که رقیب عشقی اش بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید