موجودی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری 26 هزار و 510 تن است

به گزارش نیلی ابزار، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: سال جاری تا به امروز 34 هزار و 893 تن گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان خریداری شده است.

موجودی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری 26 هزار و 510 تن است

به گزارش از ، کی قباد قنبری مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری در ستاد تنظیم بازار گفت: سال جاری تا به امروز 34 هزار و 893 تن گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان خریداری شده است.

او اضافه نمود: از ابتدای تیرماه سال جاری تا به امروز 16 هزار و 900 تن گندم تضمینی، یک هزار و 193 تن توافقی، چهار هزار تن به صورت مستقیم از سوی سیلوی شهید استکی و 11 هزار و 200 تن به وسیله کارخانه های آرد استان خریداری شده است.

قنبری موجودی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری را 26 هزار و 510 تن دانست و اضافه نمود: مجوز هشت هزار تن گندم وارداتی برای استان صادر شد که برای حمل آن به استان مسئله ای وجود ندارد.

او ادامه داد: گندم موجود در شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری احتیاج این استان را تا انتها آبان ماه تامین می نماید و با ورود گندم های وارداتی این احتیاج تا آذرماه سال جاری تامین می گردد.

قنبری گفت: هم اکنون 2 هزار و 700 تن برنج، سه هزار و 550 تن شکر سفید و 9 هزار تن شکر خام در انبار های شرکت غله و خدمات بازرگانی استان موجود است.

او اضافه نمود: کارخانه قند استان فرایند تبدیل 9 هزار تن شکر خام به سفید را از روز گذشته شروع نموده است.

قنبری با اشاره به احتمال بارش های پاییزه و بسته شدن جاده روستا های سخت گذر مانند روستا های واقع در دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ اضافه نمود: آرد مورد احتیاج اهالی این منطقه ها باید از محل صرفه جویی های ماه های قبل تامین و منتقل گردد تا در زمان بارندگی مسئله ای در تامین آرد ساکنان این روستا ها ایجاد نگردد.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "موجودی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری 26 هزار و 510 تن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجودی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری 26 هزار و 510 تن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید