ملکه گدایان، قسمت پانزدهم؛ ملکه آزمایشگاه

به گزارش نیلی ابزار، خبرنگارانـ قسمت پانزدهم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی چهارشنبه روز 25 فروردین 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان، قسمت پانزدهم؛ ملکه آزمایشگاه

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

خورشید به لعیا شک نموده و در این راستا اتفاق ناگواری رقم می خورد که...

ملکه با شنیدن حرف های افرا در گالری و التماسش برای دیدن البر به ملاقات افرا و البرز رضایت می دهد و به پارسا دستور می دهد که افرا را به آزمایشگاه ببرد. آزمایشگاهی که البرز در آن کار را تعطیل نموده است و منتظر محقق شدن شرطش است. با آمدن افرا عاشقانه میان او و البرز تکمیل می شود و مزاحمت سارا هم نمی تواند به آن چه بین آن ها است، آسیبی بزند. افرا ملکه قلب البرز در آزمایشگاه می شود.

خورشید هم که به رفتار های لعیا و پرستار شک نموده بود، با پرس و جو از دکتر مطمئن می شود دارو هایی که به خسرو می دهند، برای سلامتی اش مضر است و می تواند او را از پا در بیاورد. به همین دلیل با پرستار درگیر می شود؛ اما با ضربه ای که به سرش می خورد، بیهوش می شود و حضور آریا و گروهش در عمارت را نمی بیند. لعیا پسرش را راضی می کند که وارد ساختمان عمارت نشود؛ اما رفتار های مشکوک پرستار و ورود پارسا به خانه او را مجاب می کند تا وارد ساختمان شود.

آریا با ورودش پارسا را درحال به هم زدن خانه می بیند و... اوضاع برای ملکه پیچیده تر از قبل می شود. رسیدن افرا به البرز می تواند به مثابه نزدیک شدن او به خودش باشد و راضی کردن آریا و خورشید هم با اتفاقات پیش آمده کار ساده ای نخواهد بود. داریوش هم برای جبران خطایش و رسیدن به سارا در به در دنبال پارسا می شود و رسیدن او به پارسا تهدید دیگری برای ملکه است. ملکه ای که گرم بازی با این مهره هاست و متوجه در خطر بودن خودش نمی شود. او همچنان با غرور به بازی ادامه می دهد و خم به ابرویش نمی آورد.

داستان ملکه گدایان در قسمت پانزدهم مهیج تر از گذشته می شود. با سرانجام بندی خوبش در این قسمت هیجان قسمت بعدی را نیز تضمین می کند و تماشاگرانش را برای پخش قسمت بعدی مشتاق و بی قرار نگه می دارد. این اتفاقی است که باید چندین قسمت قبل رخ می داد تا رخوت چند قسمت قبل اتفاق نیافتد. بعد از گذشت پانزده قسمت داستان ملکه گدایان گویی تازه آغاز شده است و رویارویی کاراکتر های مختلف می رود که به زودی اتفاق بیافتد و کشمکش میانشان سرنوشت داستان را معین کند.

کاراکتر هایی که از همان ابتدا به خوبی پرداخت نشده اند، هنوز هم پذیرش آن ها و بازیگران شان سخت می کند و مخاطبانی که تا به امروز از ضعف های این سریال گذشته اند و به تماشای آن ادامه داده اند، مستحق این هستند که در قسمت های آینده داستان با هیجان بیشتر و جذابیت بالاتری پی گرفته شود تا به سرانجام خودش برسد ...

منبع: فرارو

به "ملکه گدایان، قسمت پانزدهم؛ ملکه آزمایشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان، قسمت پانزدهم؛ ملکه آزمایشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید