سومین پیش فروش 5 محصول پرطرفدارایران خودرو

به گزارش نیلی ابزار، گروه صنعتی ایران خودرو میخواهد در طرح پیش فروش مشارکت در فراوری شهریورماه امسال پنج محصول پرطرفدار خود را عرضه کند.

سومین پیش فروش 5 محصول پرطرفدارایران خودرو

به گزارش نیلی ابزار به نقل از ایسنا، ثبت نام در طرح پیش فروش و مشارکت در فراوری پنج محصول ایران خودرو از روز گذشته (چهارشنبه) شروع شده و تا روز دهم شهریورماه ادامه خواهد داشت. طبق بخشنامه این طرح متقاضیانی که در قرعه کشی طرح های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

در این طرح پنج محصول دناپلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس LX، سمند سورن و پژو 206 تیپ 2، محصولات پیشنهادی به متقاضیان در این طرح پیش فروش است که در بازه زمانی دی ماه 1400 تا شهریور 1401 تحویل خواهند شد.

طبق اعلام این گروه خودروسازی، حداکثر تا سه روز کـاری پـس از پایـان ثبت نام، قرعه کشی انجام و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

همچنین مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش همچون طرح های پیشین، محدودیت هایی همچون اختصاص هر دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن حداقل 18 سال سن، ارائه گواهی نامه رانندگی، فاصله دست کم 48 ماهه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از ایران خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و همچنین انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

همچنین ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو، نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

لازم به تاکید است که انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی پیشین هردو گوره خودروسازی (ایران خودرو و سایپا)، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت.

علاوه براین ، افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت. سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یکسال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

در بخش نامه فروش این طرح آمده است که در صورتی که افراد فاقد گواهی نامه و یا دارای پلاک فعال، در طرح ثبت نام نمایند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

همچون روال سابق برای ثبت نام در این طرح ها، دریافت کد کاربری و کلمه عبور پیش از ثبت نام در سایت فروش اینترنتـی از الزامـات ثبت نام است و متقاضیان می توانند در بازه زمانی یادشده به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نموده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

مرحله دوم طرح پیش فروش محصولات گروه خوردوسازی ایران خودرو اواخر تیرماه و مرحله اول آن اواخر خرداد ماه امسال اجرا شده است و پس از اتمام مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان قرعه کشی اجرا شده و منتخبان تعیین شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "سومین پیش فروش 5 محصول پرطرفدارایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین پیش فروش 5 محصول پرطرفدارایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید