دستگاه های خدماتی در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشد

به گزارش نیلی ابزار، دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی بر اعمال سیاست حمایت و تسهلگر بر صنعت گردشگری تاکید کرد و گفت: دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند.

دستگاه های خدماتی در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشد

ایسنا:محمدصالح جوکار ضمن بیان این که باید سدها و موانع توسعه گردشگری برداشته شود، اظهار کرد: یکی از لازمه های مانع زدایی و تحقق شعار سال با اصلاح قوانین و کمک به تسهیل و حمایت از این صنعت بستگی دارد.

وی با بیان این که گردشگری طی چند مدت اخیر به واسطه کرونا متضرر شده است، شرح داد: مسلما فراکسیون گردشگری درصدد رفع موانع موجود برآمده است و قطعا هم می توان با وجود شرایط موجود و شرایط پرنوسان کنونی در حوزه کرونا، این صنعت را مورد حمایت قرار داد در عین حال نباید اجازه بدهیم صنعت گردشگری شکست بخورد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به این که دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند، گفت: دستگاه های خدمات رسان که تحت نظارت وزارت خانه های متعدد هستند باید شرایط را تسهیل کنند و درک خود را نسبت به فشارهای وارد شده به این صنعت بالا ببرند.

جوکار با تاکید بر این که باید سیاست حمایتی و تسهیل شرایط بر گردشگری واقع شود، گفت: صاحبان این صنعت باید حمایت شوند و با این حمایت، میتوان از فشارهای کمرشکن ناشی از تعطیلی های کرونا کاست.

منبع: توریسم آنلاین

به "دستگاه های خدماتی در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های خدماتی در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید