حضرت پور: خسته بودم اما برای موفقیت با تمام توان کوشش کردم

به گزارش نیلی ابزار، محمدرضا حضرت پور لیبرو تیم جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی گفت: به تمام بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید می گویم که زحمات زیادی کشیدند. هیچکس دوست نداشت ما قهرمان شویم و در سالن همه ایتالیا را تشویق می کردند. در ست اول شکست خوردیم و ایتالیا خیلی خوب سرویس زد اما در ست دوم بازی را به نفع خود تغییر دادیم و برنده شدیم. خوشحالم که مجددا در بحرین و برای سومین دوره در این کشور به قهرمانی می رسیم.

حضرت پور: خسته بودم اما برای موفقیت با تمام توان کوشش کردم

ملی پوش والیبال ادامه داد: از کسب عنوان بهترین لیبروی دنیا بسیار راضی هستم زیرا برای این عنوان کوشش زیادی کردم و در دو بازی آخر نیز با تمام توان به میدان رفتم. از تورنمنت دیگری وارد این مسابقات شدم و واقعا خسته بودم اما خدا را شکر به قهرمانی رسیدیم. بعد از این مسابقات در خدمت تیم ملی برای مسابقات انتخابی المپیک خواهیم بود و امیدوارم موفقیت ها ادامه دار باشد.

وی درباره سطح مسابقات جوانان دنیا توضیح داد: بازی های ابتدایی ما در کشور بحرین واقعا با مسابقات نوجوانان متفاوت بود. بازیکنان تیم ملی به من گفته بودند که سطح مسابقات با مسابقات نوجوانان تفاوت می نماید. سطح رقابت های جوانان دنیا به سطح بزرگسالان بسیار نزدیک است و شاید تیم ها تجربه کافی نداشته باشند اما از نظر فنی به سطح بزرگسالان نزدیک هستند. این افتخار را به مردم عزیز کشورم ایران تقدیم می کنم.

حضرت پور در انتها صحبت های خود درباره انتخاب به عنوان بهترین لیبرو اعلام کرد: در دو سه بازی ابتدایی از نظر روحی و روانی مشکل داشتم زیرا آخرین دیداری که با برزیل داشتیم، من را ناراحت نموده بود و والیبال زده شده بودم. در بازی های ابتدایی خوب کار نکردم و از خودم راضی نبودم اما در ادامه کار بهتر عمل کردم. آخرین دوره من در مسابقات جوانان بود و امیدوارم بتوانم سال ها باعث راضیی مردم ایران شوم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضرت پور: خسته بودم اما برای موفقیت با تمام توان کوشش کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضرت پور: خسته بودم اما برای موفقیت با تمام توان کوشش کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید