بلایی که مادربزرگ جن گیر سر نوه اش آورد!

به گزارش نیلی ابزار، اقدام عجیب زن میانسال که قصد خارج کردن جن از بدن نوه اش را داشت، برایش دردسرساز شد.

بلایی که مادربزرگ جن گیر سر نوه اش آورد!

به گزارش خبرنگار، زنی که به طرز وحشیانه ای قصد خارج کردن جن از بدن نوه 9 ساله اش داشت توسط پلیس السالوادور دستگیر شد. این زن مدعی بود که نوه اش توسط شیاطین تسخیر شد. بنا به ادعای نارسیسا اسکوبار 55 ساله پس از آنکه یک جادوگر محلی یک عروسک در اختیار نوه او قرار داد او بعد از ظهر هر روز علائمی از دیوانگی را از خود نشان می داد.

در ویدئویی که منتشر شده است این زن به همراه یک زن دیگر را در حال جن گیری نشان می دهد. آن ها پس از آنکه لباس های این دختر را پاره کردند، یک پتو را روی سر او قرار داده و با روشی خشن جن گیری را انجام دادند. در این ویدئو که توسط یک شاهد عینی تهیه شده است در حالی که یکی از این دو زن کتاب مقدس را روی صورت دختر نگه می دارد، زن دیگر کوشش می نماید تا مانع تکان خوردن دست و پای دختر گردد.

در ویدئوی منتشر شده این دختر در حالی که صورتش با پتو پوشیده شده است فریاد می زند: مرا رها کنید، در حال خفه شدن هستم.

این دختر پس از آنکه والدین او برای داشتن زندگی بهتر به آمریکا مهاجرت کردند با مادربزرگش در منطقه سن میگوئل السالوادور زندگی می نماید.

پس از آنکه این ویدئو به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی السالوادور به اشتراک گذاشته شد پلیس محلی این کشور اقدام به دستگیری این زن میانسال کرد. این زن پس از دستگیر شدن توسط پلیس با دفاع از عمل خود گفت: کاملا مطمئن بود که نوه اش توسط شیاطین تسخیر شده است و قصد رها کردن او از شیاطین را داشت.

لازم به ذکر است؛ در حالی که به گفته پلیس این زن با اتهام کودک آزاری روبرو شد تحقیقات در مورد این حادثه ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بلایی که مادربزرگ جن گیر سر نوه اش آورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلایی که مادربزرگ جن گیر سر نوه اش آورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید