باشگاه فولاد از محمود فکری شکایت می کند

به گزارش نیلی ابزار، خبرنگاران/خوزستان مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان می گوید از محمود فکری به دلیل توهینی که به بازیکنان و کادرفنی این تیم داشته است، شکایت می کنند.

باشگاه فولاد از محمود فکری شکایت می کند

عارف عارف نیا در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از محمود فکری پس از دیدار فولادخوزستان برابر استقلال، گفت: باشگاه فولادخوزستان امروز (شنبه) و در اولین فرصت از محمود فکری سرمربی استقلال به دلیل توهینی که به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد انجام داده است به کمیته اخلاق و مراجع قضایی شکایت خواهد کرد. مستندات و فیلم این توهین نیز در اختیار کمیته اخلاق قرار خواهد گرفت تا در این خصوص تصمیم گیری شود.

به گزارش نیلی ابزار، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، وی ادامه داد: تیم فولاد با نمایشی درخشان و اخلاق مدار درون و بیرون زمین پیروز شد تا در این بازی به پیروزی برسد و به هیچ وجه این توهین اجرا شده به باشگاه فولاد را بر نمی تابیم. در حالی که فرهنگ نیم قرن اخلاق مداری در باشگاه استقلال همواره سرلوحه عملکرد اخلاقی مربیان بزرگ آن باشگاه و هواداران آن بوده، اجازه نمی دهیم این سابقه درخشان اخلاقی تحت الشعاع رفتار توهین آمیز محمود فکری قرار بگیرد، مربیان بزرگی مانند ناصرخان حجازی، پرویزخان مظلومی و مرحوم پورحیدری که فلسفه مربی گری آنان ابتدا احترام به رقیب بود. از این رو ضمن دعوت هواداران فرهیخته فولاد خوزستان و مردم شرافتمند خوزستان به آرامش، به آنان اطمینان می دهیم که محمود فکری بایستی در مراجع قضایی پاسخ گوی عملکرد غیراخلاقی خود در زمین فوتبال باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "باشگاه فولاد از محمود فکری شکایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه فولاد از محمود فکری شکایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید