انسداد جاده چالوس از امروز، بارش باران در مازندران

به گزارش نیلی ابزار، جانشین پلیس راه از ممنوعیت تردد در محور چالوس محدوده بیلقان تا شهرستانک تا اطلاع بعدی اطلاع داد.

انسداد جاده چالوس از امروز، بارش باران در مازندران

به گزارش گروه اجتماعی نیلی ابزار، سرهنگ ایوب شرافتی جانشین پلیس راه در مورد آخرین شرایط جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های قزوین -کرج و کرج -تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک نیمه سنگین است.

جانشین پلیس راه به بارش پراکنده باران در بعضی از محور های استان مازندران اشاره و توضیح داد:در محور چالوس علاوه بر بارش پراکنده باران، مه گرفتگی در ارتفاعات هم وجود دارد؛ همچنین مه گرفتگی در ارتفاعات محور هراز نیز گزارش شده است.

سرهنگ شرافتی و ضعیت تردد در محور های شمالی را تشریح کرد و گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه در محور چالوس در هر دو جهت رفت و برگشت در حدّفاصل بیلقان تا شهرستانک تا اطلاع بعدی ممنوع است.

جانشین پلیس راه توضیح داد: حدفاصل کیلومتر 0 تا 55 (بیلقان تا شهرستانک) برای انجام عملیات لوله گذاری عرضی در محل های آبگرفتگی از ساعت 8:10 مورخ 8 مهرماه تا اطلاع بعدی در زمان اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از محور های جایگزین همچون آزاد راه تهران - شمال، هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر تردد در حد فاصل شهرستانک تا مرزن آباد روان بوده و در سایر محور های شمالی نیز تردد عادی و روان خودرو ها گزارش شده است.

سرهنگ شرافتی گفت: سایر محور های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انسداد جاده چالوس از امروز، بارش باران در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد جاده چالوس از امروز، بارش باران در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید