انجام اولین پرواز هواپیمایی اتحاد به باکو؛ آذربایجان

به گزارش نیلی ابزار، اولین پرواز هواپیمایی اتحاد از ابوظبی به مقصد باکو، مرکز کشور جمهوری آذربایجان، انجام شد. برای جزئیات بیشتر این خبر را بخوانید.

انجام اولین پرواز هواپیمایی اتحاد به باکو؛ آذربایجان

EY297، اولین پرواز شرکت هواپیمایی اتحاد، دیروز با حضور هیئت ویژه ای از دیپلمات ها، مقامات مهم کشوری، نمایندگان رسانه های خبری و اعضای ارشد تیم مدیریت هواپیمایی اتحاد، از ابوظبی به باکو، انجام شد.

زمانی که هواپیما به باکو رسید، با مراسم سنتی پاشش آب روی آن و نمایش مرسوم پرچم دو کشور امارات متحده عربی و جمهوری آذربایجان از پنجره های کابین خلبان، روبه رو شد.

پیتر بامگارتنر، رییس اجرایی هواپیمایی اتحاد، گفت:

ما برای پروازهای برنامه ریزی شده میان ابوظبی و باکو، تنها خط ارتباطی میان این دو مرکز، بسیار هیجان زده هستیم.

مقدار تقاضای هر دو بازار برای یک جهت مستقیم کاملا عملیاتی، بسیار بالا است و راه اندازی این جهت هوایی، پاسخ ما به این احتیاج رو به رشد مشتریان است.

پروازهای نو، در آینده، ترافیک عبوری از امارات متحده عربی را افزایش خواهند داد و روابط دو جانبه میان این دو سرزمین را تقویت خواهند کرد.

برنامه لغو ویزا برای شهروندان امارات متحده عربی به وسیله کشور جمهوری آذربایجان در سال 2015، سبب ایجاد علاقه برای سفر به این کشور و افزایش تعداد بازدیدنمایندگان از زمان اجرایی شدن این طرح، شده است.

شرکت های هواپیمایی اتحاد و آذربایجان ایرلاین، اخیرا خبر از شراکت خود داده اند. هم اکنون هواپیمایی آذربایجان، پرواز J2 خود را به هواپیمایی اتحاد میان باکو و ابوظبی، اختصاص داده است.

در طی این شراکت بین دو شرکت هواپیمایی، مهمانان ایرلاین آذربایجان می توانند پروازهای مشترک به و از ابوظبی را رزرو نمایند و به شبکه گسترده جهانی هواپیمایی اتحاد، متصل شوند.

شرکت هواپیمایی اتحاد، سعید محمد احمد را به عنوان مدیر اجرایی در کشور جمهوری آذربایجان، منصوب نموده است.

پروازهای نو هواپیمایی اتحاد با هواپیماهای ایرباس A320، با 136 جایگاه که 16 جایگاه آن، کلاس تجاری و 120 جایگاه آن، کلاس مالی هستند، با سه پرواز در طول هفته در روزهای چهارشنبه، آدینه و شنبه، با فراهم کردن زمان بندی های بهینه برای مسافران در مقصد و مبدا یعنی باکو و ابوظبی، عملیاتی خواهند بود.

این برنامه پروازها، اتصالاتی آسان و مناسب به و از شبکه جهانی هواپیمایی را فراهم خواهند کرد و با آماده کردن برنامه های ترکیبی پرواز با انتخاب های آخر هفته، اقامت کوتاه و سفرهای تجاری، زمان بندی دلپذیری را به مسافران خود پیشنهاد می نمایند.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com

به "انجام اولین پرواز هواپیمایی اتحاد به باکو؛ آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام اولین پرواز هواپیمایی اتحاد به باکو؛ آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید