انتشار صحنه های جنجالی در مستند باشگاه یوونتوس؛ درگیری رونالدو با کوادرادو و خشم ندود!

به گزارش نیلی ابزار، در مستند تلویزیونی که به تازگی درباره باشگاه یوونتوس روی آنتن رفته، حقایقی جنجالی افشا شده است.

انتشار صحنه های جنجالی در مستند باشگاه یوونتوس؛ درگیری رونالدو با کوادرادو و خشم ندود!

به گزارش نیلی ابزار، موسسه رسانه ای آمازون پرایم مستند باشگاه یوونتوس با عنوان همه یا هیچ را روی آنتن برد که این مستند گوشه ای از اتفاقات جنجالی پشت پرده این باشگاه را برای مخاطبانش به تصویر می کشد.

یکی از حقایقی که در این مستند افشا شده درگیری میان دو تن از بازیکنان یوونتوس، خوان کوادرادو و کریستیانو رونالدو در رختکن تیم است. این اتفاق مربوط به فصل 21-2020 است که هدایت تیم تحت هدایت آندره ا پیرلو قرار داشت. یووه در فصل گذشته نه تنها شاهد خاتمه قهرمانی های متوالی اش در سری A بود بلکه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز با قبول شکست برابر پورتو حذف شد. در بخشی از مستند آمازون پرایم، دوربین ها لحظه ای را شکار کردند که رونالدو بین دو نیمه بازی رفت یوونتوس و پورتو در دور رفت - زمانی که بانوی پیر یک بر صفر عقب بود و در نهایت هم بازی را 2 بر یک باخت - از دست هم تیمی هایش عصبانی است و به آنها توصیه می کند که بیشتر تلاش کنند. صحبت های رونالدو اما به کوادرادو برمی خورد و او به طرفداری از هم تیمی هایش مقابل رونالدو می ایستد و به او می گوید:اگر راست می گویی خودت پیشقدم و الگوی بقیه شو!.

رونالدو در جواب به هم تیمی کلمبیایی اش می گوید که قبول دارد خودش هم به اندازه کافی خوب بازی نکرده است، اما نه فقط او بلکه همه باید قبول کنند که ضعیف بوده و افتضاح بازی کرده اند و در همان لحظه با ورود آندره آ پیرلو به رختکن، بحث خاتمه پیدا می کند. در بخشی دیگر از همین مستند که پس از بازی برگشت مقابل پورتو فیلمبرداری شده است، رونالدو که تیمش حذف شده بود، در رختکن شروع به گریه می کند و کسی هم نمی تواند به او دلداری بدهد.

اپیزود دیگری از مستند باشگاه یوونتوس که جنجال ساز شده، اظهارات نایب رئیس باشگاه پاول ندود در انتقاد از عملکرد بازیکنان تیم است که به شدت از دست آنها عصبانی است.

در این بخش از مستند که مربوط به شکست فصل گذشته یوونتوس مقابل بنونتوی قعرنشین است، نایب رئیس چک تبار باشگاه بدون توجه به حضور دوربین های تلویزیونی آمازون پرایم به مدیرورزشی وقت باشگاه فابیو پاراتیچی می گوید: اینها (بازیکنان یوونتوس) یک مشت بازیکن مغرور هستند. اول از لیگ قهرمانان حذف شدند و حالا هم این. باید برویم داخل زمین و سرشان را بترکانیم. سپس فابیو پاراتیچی سعی می کند که بخشی از تقصیرها را به باشگاه نسبت دهد، اما ندود بار دیگر همه مسائل را متوجه بازیکنان می داند و می گوید: نه فقط آنها مقصر هستند! فقط آنها!. در همین حال آندره آ آنیلی رئیس باشگاه و سرمربی تیم آندره آ پیرلو هم نظاره گر این بحث هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتشار صحنه های جنجالی در مستند باشگاه یوونتوس؛ درگیری رونالدو با کوادرادو و خشم ندود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار صحنه های جنجالی در مستند باشگاه یوونتوس؛ درگیری رونالدو با کوادرادو و خشم ندود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید