والیبال

رضا صفایی: از هراز پیشنهاد داشتم اما نمی توانستم ریسک کنم

رضا صفایی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره خبر حضورش در تیم هراز آمل گفت: از تیم هراز آمل پیشنهاد داشتم. قلبا مردم آمل را دوست دارم و احترام خاصی برای عطایی و شعبان پور قائل هستم. اگر تیم هراز 10 روز زودتر تشکیل می شد مطمئنا با این تیم قرار داد می بستم.

11 مرداد 1399

استارت سی و سومین دوره لیگ برتر والیبال بدون رئیس

لیگ برتر والیبال ایران از امروز با شرکت 13 تیم شروع می گردد؛ لیگی که نسل آینده والیبال ایران در آن تربیت خواهد شد.

27 آذر 1398

شکست دوباره آمریکا در هفته پایانی، ایران یک پله صعود کرد

به گزارش خبرنگاران، در دومین روز از رقابت های هفته پایانی لیگ ملت های والیبال، تیم ملی فرانسه با شکست مقابل ایتالیا صدر جدول را از دست داد و روسیه با شکست آمریکا به صدر جدول رسید. این دومین شکست آمریکا در هفته پنجم است.

20 آذر 1398

غفور: طوری استرالیا را بردیم که جای هیچ حرف و حدیثی نباشد، پشت خط زن دوم تیم ما هم از ادگار استرالیایی بهتر کار کرد

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالی قهرمانی آسیا کافی نیست و باید تلاش کنیم تا در مسابقات انتخابی المپیک که دی ماه و در کشور چین برگزار می شود، پیروز باشیم.

6 آبان 1398

حضرت پور: خسته بودم اما برای موفقیت با تمام توان کوشش کردم

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا حضرت پور لیبرو تیم جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی گفت: به تمام بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید می گویم که زحمات زیادی کشیدند. هیچکس دوست نداشت ما قهرمان شویم و در سالن همه ایتالیا را تشویق می کردند. در ست اول شکست خوردیم...

6 شهریور 1398

لیگ ملت های والیبال، دومین پیروزی فرانسه در اردبیل

تیم ملی والیبال فرانسه در دومین بازی خود در هفته چهارم لیگ ملت های 2019 بر پرتغال غلبه کرد.

17 مرداد 1398

خبرنگاران پیروزی سخت والیبال ایران با حمایت تماشاگران اردبیلی

اردبیل - خبرنگاران - در حالی که انتظار می رفت تیم ملی والیبال ایران کار آسانی مقابل پرتغال در پیش داشته باشد، به یک پیروزی پر دردسر دست یافت.

16 مرداد 1398

معروف؛ بهترین بازیکن هفته اول لیگ ملت های والیبال

در سرانجام هفته اول از لیگ ملت های والیبال، تیم ملی والیبال ایران و سعید معروف از سوی فدراسیون جهانی به عنوان بهترین تیم و بازیکن هفته انتخاب شدند.

8 مرداد 1398

8 تیم پلی آف لیگ برتر والیبال تعیین شدند، شکست خانگی شهرداری تبریز، خاتم و پیغام

رقابتهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال با معین شدن هشت تیم راه یافته به پلی آف برگزار گردید و شهرداری تبریز با شکست مقابل پیکان، شانس رسیدن به جمع هشت تیم برتر را از دست داد.

22 خرداد 1398

ذوب آهن همچنان تیم بدون شکست

به گزارش خبرنگاار مهر، دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان از امروزپنجشنبه (6دی) با برگزاری سه دیدار برگزار گردید. در رقابت های امروز تیم توپکا به مصاف ذوب آهن رفت. توپکا در حالی برابر قهرمان نیم فصل لیگ نهاده شد که سرمربی خود را در زمین نداشت و در غیاب (شهرزاد...

24 اردیبهشت 1398