گروگانگیری و تیراندازی در تگزاس، 3 افسر پلیس زخمی شدند

به گزارش نیلی ابزار، در یک حادثه تیراندازی در حومه آستین ایالت تگزاس، دستکم سه افسر پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و مظنون حادثه نیز ظاهراً افرادی را گروگان گرفته است.

گروگانگیری و تیراندازی در تگزاس، 3 افسر پلیس زخمی شدند

به گزارش گروه بین الملل نیلی ابزار، در یک حادثه تیراندازی در سیدر پارک حومه آستین ایالات تگزاس، سه افسر پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و فرد مظنون این حادثه که خود را درون خانه ای مخفی نموده است، ظاهراً افرادی را نیز گروگان گرفته است.

شبکه روسی راشاتودی در این خصوص گزارش کرد، حادثه فوق بعدازظهر روز یکشنبه به وقت محلی زمانی رخ داد که افسران پلیس یک تماس تلفنی را از خانه ای در سیدر پارک دریافت کردند.

در پی حضور نیرو های پلیس در منطقه وقوع حادثه، تیراندازی هایی رد و بدل شد و سه افسر پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و به بیمارستان منتقل شدند و ظاهراٌ شرایط جسمانی آن ها پایدار اعلام شده است.

بینو کادناس افسر پلیس آستین طی یک پیامی که در صفحه توییتر خود از این حادثه منتشر کرد، گفت به وی اعلام شده است که شرایط گروگانگیری است و عامل حمله که درون خانه پنهان شده است، تهدید نموده در صورت ورود نیرو های پلیس، بچه هایی را که گروگان گرفته خواهد کشت.

تصاویر و کلیپ های ویدئویی منشتر شده در فضای مجازی، حکایت از حضور گسترده نیرو های پلیس در محله حادثه است و همچنین دستکم سه آمبولانس نیز در محل مستقر شده است و یگان نیرو های ویژه منطقه آستین نیز وارد عمل شده اند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر ویدئویی را منتشر نموده است که نشان می دهد یک بالگرد نیرو های پلیس بر فراز محل وقوع حادثه گشت زنی می نماید.

این حادثه همچنان در جریان است و هنوز جزئیات بیشتری در مورد آن منتشر نشده است و پلیس در کوشش برای سرانجام دادن به این ماجرا است و هنوز جزئیاتی از هویت عامل این حادثه و انگیزه وی منتشر نشده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می گردد و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می دهند، اما لابی سلاح در این کشور به اندازه ای قدرتمند است که تا به امروز هیچ اقدامی برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گروگانگیری و تیراندازی در تگزاس، 3 افسر پلیس زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروگانگیری و تیراندازی در تگزاس، 3 افسر پلیس زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید