رونمایی از کتاب بر فراز فروش در روز ملی کتاب و کتاب خوانی

به گزارش نیلی ابزار، همزمان با روز ملی کتاب و کتاب خوانی از کتاب بر فراز فروش که به وسیله سازمان فروش گروه خودروسازی سایپا تهیه و تدوین شده است، رونمایی شد.

رونمایی از کتاب بر فراز فروش در روز ملی کتاب و کتاب خوانی

به گزارش سایپانیوز، همایش تجلیل از نمایندگی های برتر سایپا با روز ملی کتاب و کتاب خوانی همزمان شد تا به همین بهانه و با حضور مدیرعامل این گروه، از کتاب بر فراز فروش رونمایی گردد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش پیش از رونمایی از این کتاب گفت: بر فراز فروش به علت رویدادنگاری چالش های چند وجهی سازمان که مبتنی بر مدل های مدیریت دانش پیاده سازی شده است، می تواند به عنوان مرجع در محافل علمی مرتبط با حوزه بازاریابی، به دانشگاهیان، دانشجویان و فعالان بازار، یاری کند.

مجید باقری گفت: بر فراز فروش الگوی مناسبی است که توانسته بخشی از دانش ضمنی سازمان فروش سایپا را به دانش صریح تبدیل کند. این کتاب روایتی است از تجربه های سودمند که راه های برون رفت از چالش های مهم بخش فروش را برجسته می نماید.

باقری اضافه نمود: در کتاببر فراز فروش بعضی از چالش های مهمی که سازمان فروش سایپا با آن رو به رو بوده تشریح و راه چاره های در نظر گرفته شده برای عبور از آن ها تشریح شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب نخستین کتاب در صنعت خودرو به شمار می آید که به طور خاص در حوزه بازاریابی و فروش متمرکز شده است، ادامه داد: بر فراز فروش بی آنکه به دلایل و عوامل فردی موثر در پیدایش بعضی از چالش های صنعت خودرو و فروش محصولات آن در گذشته و حال بپردازد، تصمیم دارد تا واقعیت های موجود در این صنعت را تشریح کند.

منبع: فرارو

به "رونمایی از کتاب بر فراز فروش در روز ملی کتاب و کتاب خوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب بر فراز فروش در روز ملی کتاب و کتاب خوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید