رضایت مندی زائران از مجموعه خدمات ارائه شده

به گزارش نیلی ابزار، فرمانده نیروی انتظامی از رضایت مندی زائران از مجموعه خدمات ارائه شده در مرزهای چهارگانه کشور خبر داد.

رضایت مندی زائران از مجموعه خدمات ارائه شده

به گزارش خبرنگار از ؛سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در جلسه قرارگاه اربعین که با حضور استاندار و اعضای شورای تأمین استان ایلام برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از همدلی و همراهی همه سازمان ها و نهاد ها با مجموعه نیروی انتظامی اظهار داشت: این همدلی موجب شد بار دیگر حماسه بزرگی رقم زده شود.

او عنوان داشت: بررسی ها نشان می دهد بیش از 57 درصد از زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اند و بنابراین بایستی همه ظرفیت ها و آمادگی ها تا چند روز دیگر حفظ شود تا تمام زائران به سلامت به شهر های خود بازگردند.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: 95 درصد از مردم به صورت زمینی به زیارت عتبات عالیات مشرف شده اند که از این تعداد 65 درصد با استفاده از خودرو شخصی خود به مرز ها مراجعه کرده اند که جا دارد با تعامل، هماهنگی، انتظام بخشی بیش از گذشته در انتهای این مأموریت شرایطی فراهم شود که زائران عزیز به سلامت به سفر خود پایان دهند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: در بازدیدی که از مرز های چهارگانه طی روز گذشته و امروز داشتم رضایت مندی مردم از مجموعه خدمات ارائه شده و اقدامات دستگاه های مختلف به ویژه نیروی انتظامی محسوس بود که جا دارد شاکر خداوند بزرگ باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از استاندار و اعضای شواری تأمین استان ایلام عنوان داشت: از هم اکنون بایستی برای سال آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشیم و ضمن تقویت زیرساخت های خود در داخل کشور با طرف عراقی نیز جلساتی نیز برگزار وآن ها را نیز متقاعد کنیم که تا زیرساخت های خود را برای سال آینده تقویت کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه سردار فتحی زاده فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گزارشی از اقدامات اجرا شده به فرمانده ناجا و اعضای شورای تأمین استان ارائه کرد.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رضایت مندی زائران از مجموعه خدمات ارائه شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت مندی زائران از مجموعه خدمات ارائه شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید