دومین متهم کودک آزاری در نیشابور دستگیر شد

به گزارش نیلی ابزار، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور گفت: دومین فرد متهم به کودک آزاری در پی دستگیری دیروز فردی به همین اتهام، صبح امروز 23 بهمن ماه در این شهر شناسایی و بازداشت شد.

دومین متهم کودک آزاری در نیشابور دستگیر شد

به گزارش گروه حوادث نیلی ابزار از ایرنا، دادگستری خراسان رضوی روز پنجشنبه به نقل از سید محمد حسینی گزارش داد: دیروز در کوتاهترین زمان ممکن پس از انتشار فیلم کوتاه متاثرکننده از ضرب و شتم کودکی با دستان بسته در فضای مجازی، دستور قضایی لازم برای شناسایی متهم به اداره بهزیستی شهرستان و بازداشت وی به فرماندهی انتظامی نیشابور ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: عصر دیروز با کوشش سریع و تخصصی پلیس فتا مکان وقوع جرم شناسایی و متهم آن در نیشابور دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب نیشابور ادامه داد: همچنین با خاتمه تحقیقات اولیه، فرد دیگری نیز به دلیل همدستی با متهم اصلی شناسایی و صبح امروز در این شهر دستگیر شد.

وی به اعتراف متهمان به ارتکاب کودک آزادی اشاره و اعلام کرد: رسیدگی قضایی به این پرونده با موضوع کودک آزاری، تهیه و انتشار تصاویر آن ادامه دارد.

قاضی حسینی گفت: همچنین در اجرای تبصره 4 ماده 27 قانون نظام صنفی و همچنین فقدان پروانه کسب، دستور پلمب محل وقوع جرم در نیشابور صادر شده است.

دیروز فیلمی کوتاه در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی در محیط یک واحد صنفی تعمیرات لاستیک خودرو یا مغازه آپاراتی پسربچه ای را با دستهای بسته مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

نیشابور در فاصله 127 کیلومتری غرب مشهد واقع است.

منبع: جام جم آنلاین

به "دومین متهم کودک آزاری در نیشابور دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین متهم کودک آزاری در نیشابور دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید