دستاورد دولت در احیای دریاچه ارومیه در تاریخ ماندگار خواهد بود

به گزارش نیلی ابزار، خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در دولت تدبیر و امید دستاوردهای شاخص توسعه ای در استان انجام گرفته است، گفت: دستگاه های اجرائی موظف هستند تا به وسیله شیوه های مختلف از جمله توجه به فضای مجازی و تولیدات رسانه ای نسبت به اطلاع رسانی این دستاوردها اقدام نمایند.

دستاورد دولت در احیای دریاچه ارومیه در تاریخ ماندگار خواهد بود

علی مصطفوی روز سه شنبه 21 مرداد در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت با اشاره به اینکه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از شاخص ترین دستاوردهای دولت مطرح است اضافه نمود: سرمایه گذاری بیش از 12هزار میلیارد تومانی برای احیای دریاچه ارومیه در شرایطی که دولت با فشار تحریم ها و کمبود منابع مالی روبرو است، دستاوردی درخشان و ماندگار در تاریخ است.

وی ادامه داد: هفته دولت سال جاری به جهت شرایط کرونایی از ویژگی های خاصی برخوردار است و باید در برگزاری برنامه ها دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بصورت جدی لحاظ گردد.

مصطفوی ادامه داد: دستگاه های اجرائی و فرمانداری ها به جهت تقارن هفته دولت و ماه محرم باید شئونات این ایام را بیش از پیش رعایت نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه بر ضرورت تشکیل چهار کمیته عمرانی، مالی، فرهنگی تبلیغی و هماهنگی امور شهرستانها به منظور انسجام بخشی در برگزاری برنامه های هفته دولت تاکید نمود و گفت: انتظار می رود مراکز صداوسیمای ارومیه و مهاباد و رسانه های مختلف نسبت به فراوری برنامه های آگاهسازی و اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تقدیر از کارمندان نمونه را از جمله برنامه های پیشنهادی بیان کرد و اضافه نمود: مدیران دستگاه های اجرایی در هفته دولت از کارمندانی که فعالیت های خوبی داشته اند قدردانی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستاورد دولت در احیای دریاچه ارومیه در تاریخ ماندگار خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاورد دولت در احیای دریاچه ارومیه در تاریخ ماندگار خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید