تغییرات گسترده مدیریتی در نفت مسجدسلیمان؛ یزدی مدیرعامل شد، انتها کار کمالوند

به گزارش نیلی ابزار، با انتخاب مدیرعامل و اعضای نو هیئت مدیره، باشگاه نفت مسجدسلیمان با تغییرات گسترده مدیریتی روبرو شد.

تغییرات گسترده مدیریتی در نفت مسجدسلیمان؛ یزدی مدیرعامل شد، انتها کار کمالوند

به گزارش خبرنگار ورزشی نیلی ابزار، فراز کمالوند امروز (دوشنبه) پنجمین نشست خود را با مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان برای سرانجام همکاری پشت سر گذاشت. کمالوند در این جلسه توانست رضایت مسئولان باشگاه را برای جدایی بگیرد و قرارداد وی با نفت مسجدسلیمان فسخ شد.

با وجود سرانجام همکاری کمالوند با نفتی ها، دستیاران وی از جمله حمیدرضا عبداللهی در ملاقات برابر خلیج فارس ماهشهر روی نیمکت نفت MIS می نشینند.

با تصمیم مدیران شرکت ملی منطقه ها نفت خیز جنوب، راهنمایی یزدی مجدداً به عنوان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان انتخاب شد. پیش از این ابوذر شجاعی به عنوان سرپرست باشگاه فعالیت می کرد.

بیژن دانش، منصور قنبرزاده، محمد خانچی، داریوش حسن پور و راهنمایی یزدی به عنوان اعضای رسمی هیئت مدیره باشگاه نفت انتخاب شدند و امیرمحتشم حاجی پور و شهریار حسینی، اعضای علی البدل هیئت مدیره این باشگاه خواهند بود.

نفت مسجدسلیمان از ساعت 14:30 فردا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال و در استادیوم شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان، به مصاف تیم خلیج فارس ماهشهر می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تغییرات گسترده مدیریتی در نفت مسجدسلیمان؛ یزدی مدیرعامل شد، انتها کار کمالوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات گسترده مدیریتی در نفت مسجدسلیمان؛ یزدی مدیرعامل شد، انتها کار کمالوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید