تساوی کسل کننده استقلال و تراکتور در نیمه نخست

به گزارش نیلی ابزار، استقلال و تراکتور در نیمه نخست دیدارشان به تساوی بدون گل رسیدند.

تساوی کسل کننده استقلال و تراکتور در نیمه نخست

به گزارش نیلی ابزار، استقلال و تراکتور امشب(شنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این ملاقات با تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

نمایش دو تیم در نیمه نخست چنگی به دل نزد و بازی درگیرانه استقلال و تراکتور باعث شد که توپ بیش تر در میانه میدان رد و بدل گردد. استقلال کوشش می کرد که از خط دفاعی بازی سازی کند و با رساندن توپ به حسین زاده و یامگا در قلب دفاع تراکتور برای خودش موقعیت سازی کند اما این برنامه با پرس از جلوی بازیکنان تراکتور و هوشیاری آن ها در دفاع به کار نیامد.

در آن سوی میدان فیروز کریمی علاوه بر ضد حملات، بازی مستقیم از دفاع به حمله را در دستور کار بازیکنانش قرار داده بود و روی تکنیک و حفظ توپ پیمان بابایی و سامان نریمان دنیا در فاز تهاجمی حساب باز نموده بود. تراکتوری ها به نسبت استقلالی ها برنامه شان را بهتر اجرا کردند.

شاگردان فرهاد مجیدی اما پس از یارگیری یامگا و حسین زاده رو به ارسال از جناحین آوردند که کارساز بود و توانستند چند موقعیت نسبتا خوب به دست بیاورند.

از موقعیت های خطرناک این نیمه می توان به شوت وریا غفوری از فاصله 30 متری اشاره نمود که با واکنش خوب اخباری به گل تبدیل نشد. در موقعیتی دیگر، یامگا در دقیقه 28 می توانست با ضربه سر دروازه تراکتور را باز کند اما توپ بازیکن فرانسوی استقلال در چارچوب نبود و به بیرون رفت.

شاید خطرناک ترین موقعیت استقلال در دقیقه 40 رخ داد که پاس کات بک جعفر سلمانی در موقعیتی عالی به حسین زاده رسید اما بازیکن جوان استقلال با بی دقتی توپ را به بیرون زد و یک فرصت گل زنی خوب برای استقلالی ها سوخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی کسل کننده استقلال و تراکتور در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی کسل کننده استقلال و تراکتور در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید