بک استریت بویز با آلبومی جدید بازگشت!

به گزارش نیلی ابزار، خبرنگاران: بکستریت بویز یک گروه موسیقی آمریکایی است که در سال 1993 در شهر اورلاندو از ایالات فلوریدا آغاز به کار کرد. اعضای اصلی گروه عبارتند از اِ.ج. مکلین، هاوی دوراو، برایان لیترل، نیک کارتر و کوین ریچاردسون.

بک استریت بویز با آلبومی جدید بازگشت!

آنها با اولین آلبوم بین المللی خود به نام Backstreet boys در سال 1996 طرفداران بسیاری را به خود جلب کردند و تا به حال 130 میلیون نسخه آلبوم در سرتاسر جهان به فروش رسانده اند که باعث شده پر فروش ترین گروه پسران در تمام عرصه موسیقی عنوان شوند و نام خود را در فهرست پرفروش ترین هنرمندان موسیقی ثبت نمایند. بنا به گزارش بیلبورد بعد از صده آنها اولین گروهی هستند که 7 آلبوم اول شان به 10 آلبوم برتر بیلبورد رسیده است. همچنین آنها یک ستاره در پیاده رو شهرت هالیوود نیز در 2012 کسب نموده اند.

این گروه در سال 2013 آلبومی با نام In a World Like This را روانه بازار کردند اما از آن موقع تا به حال هیچ فعالیت دیگه ای نداشتند.

خبر خوب برای طرفداران این گروه این است که بکستریت بویز در سال 2019 با آلبومی جدید و یک تور جهانی بار دیگر فعالیت خود را شروع می نماید. آلبوم آنها در 25 ژانویه 2019 با نام DNA روانه بازار می گردد.

کوین در خصوص این آلبوم می گوید: تک تک آهنگ های این آلبوم، نه تنها نمادی از شخصیت هر یک از ما به طور فردی، بلکه نمادی از ما به عنوان یک گروه می باشد. این آلبوم DNA ماست و ما به آن افتخار می کنیم.

هاوی دوراو نیز در این باره می گوید: 26 سال قبل، زمانی که ما کارمان را شروع کردیم، پستی و بلندی های زیادی پیش رویمان بود اما ما یاد گرفتیم که مسائل را از زاویه دید شخصی و تنها برای منافع شخصی آنالیز نکنیم. ما یک گروه بودیم و هستیم و آن کاری را می کنیم که به صلاح همه مان است. این آلبوم نیز نشاندهنده اتحاد ما به عنوان یک گروه موسیقی ست.

منبع: برترین ها

به "بک استریت بویز با آلبومی جدید بازگشت!" امتیاز دهید

1 کاربر به "بک استریت بویز با آلبومی جدید بازگشت!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بک استریت بویز با آلبومی جدید بازگشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید