بازگشت خندوانه و دورهمی به تلویزیون

به گزارش نیلی ابزار، سری نو برنامه دورهمی در ادامه فصل قبل و با حضور علاقه مندان به شرکت در چالش این برنامه آغاز می شود و داوطلبان شرکت در این مجموعه با گذر از مراحل راستی آزمایی، جهت رقابت به این دورهمی وارد می شوند.

بازگشت خندوانه و دورهمی به تلویزیون

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، خندوانه هم با آمادگی و کسب سلامتی عوامل و دست اندرکاران پس از ابتلا به کرونا، خود را برای حضور مجدد در شبکه نسیم آماده می کند.

شروع خندوانه با یادی از درگذشتگان و هنرمندان فقیدی که مهمان این برنامه بودند، از جمله زنده یاد فتحعلی اویسی، حمیدرضا صدر، پرویز پورحسینی، حسین عرفانی و ... همراه خواهد بود.

بر این اساس، دو برنامه خندوانه و دورهمی ساعت 23 و طبق روال گذشته پخش می شوند.

فصل سوم مسابقه دست فرمون با تغییراتی نسبت به دو فصل گذشته به ویژه در نحوه برگزاری مسابقات شنبه تا سه شنبه ساعت 21 و حواشی و بخش های ضبط برنامه و مسابقه در بسته مثبت دست فرمون جمعه ها ساعت 19 روی آنتن می رود.

سری پنجم چهل تیکه هم که در حال تولید است به زودی از شبکه نسیم برای پخش می شود.

سریال رئال ـ عروسکی شبکه کوچک در ژانر کمدی، موزیکال و فانتزی است که از ابتدای شهریور ماه پخش شد و همچنان از شنبه تا سه شنبه پخش می شود.

ایستگاه با خاستگاه اجتماعی و منطبق با اهداف این شبکه، چهارشنبه تا جمعه ساعت 20 به نمایش درمی آید. این مجموعه با مرور پرونده های واقعی که در اثر بروز خشم منجر به نزاع و درگیری شده در فضای ترکیبی نمایشی و تاکشو روایت می شود.

مامور ویژه که با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا تولید شده، چهارشنبه تا جمعه ساعت 21 پخش خواهد شد.

مسابقه تهمتن با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم، به زودی روی آنتن شبکه نسیم می رود. این مسابقه با حضور 256 ورزشکار در چهار گروه در حال تولید است که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به رقابت می پردازند.

ویتامین خ با ساختاری نو شنبه تا پنجشنبه ساعت 19 و نسیم آوا در ادامه با تغییراتی از چهارشنبه تا جمعه ساعت 22 روی آنتن می رود.

منبع: فرارو

به "بازگشت خندوانه و دورهمی به تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت خندوانه و دورهمی به تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید