احتمال لغو سفر رئیس فیفا به تهران

به گزارش نیلی ابزار، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به خاطر مباحث کرونا زمزمه هایی مطرح شده که هنوز حضور رئیس فیفا در تهران مشخص نیست.

احتمال لغو سفر رئیس فیفا به تهران

به گزارش گروه ورزشی نیلی ابزار، احسان اصولی در خصوص سفر جیانی اینفانتینو که قرار بود در بهمن ماه به تهران انجام شود گفت: او در دیداری که با ریاست فدراسیون در قطر داشت قول داد که برای بازی 12 بهمن ماه مقابل امارات به تهران سفر کند و مجموعه ای از برنامه ها برای حضور وی رخ داد اما در حال حاضر به خاطر بحث کرونا زمزمه هایی مطرح شده که این سفر انجام بشود یا خیر. هنوز در واقع خیلی مشخص نیست. اگر او به ایران سفر کند خیلی مسائل می شود با حضور وی برطرف شود.

وی اضافه نمود:مهمترین دغدغه ما منابع مالی در فیفا و AFC است که به خاطر تحریم های طالمانه علیه کشور دسترسی به این منابع میسر نیست. خود رئیس فیفا هم چند بار مکاتباتی در این زمینه داشت و حتی شنیدم او یکبار در توکیو حضور داشته و در جلسه پیگیر این موضوع شده و طرح موضوع کرده اما پاسخ منفی شنیده است. امیدوارم این رویکرد تغییر کند تا این رفتار غیر انسانی به سرانجام برسد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می کرد در خصوص اینکه در صورت لغو حضور اینفانتینو در تهران تماشاگران وارد ورزشگاه می شوند یا خیر گفت: در بحث حضور تماشاگر همه چیز منوط به تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا است. هنوز این ستاد چیزی را به ما اعلام نکرده چون هرگونه تجمع و برگزاری مراسم باید زیر نظر این ستاد صورت بگیرد و به همین علت هنوز چیزی به فدراسیون فوتبال اعلام نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "احتمال لغو سفر رئیس فیفا به تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال لغو سفر رئیس فیفا به تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید