آخرین روز های مهدی قایدی در استقلال

به گزارش نیلی ابزار، در روز هایی که بین استقلالی ها اختلافات فراوانی وجود دارد و کادر فنی به همراه بازیکنان یک طرف و مدیریت یک طرف دیگر قرار دارند، به نظر می رسد تنها نقطه اشتراک همه ارکان تیم، ترانسفر مهدی قایدی پس از سرانجام فصل باشد.

آخرین روز های مهدی قایدی در استقلال

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در یکی از مصاحبه های خود وقتی گفت: همه بازیکنان را می خواهم و اگر یک نفر برود من هم می روم، بلافاصله یک تبصره برای قایدی می گذارد و او را از سایرین جدا می نماید: جلوی پیشرفت بازیکنی مثل قایدی را نباید گرفت و او می تواند برود. مهدی قایدی ستاره جوان و ملی پوش تیم استقلال که به علت تکنیک بالا، بازی چشم نواز و شم بالای گل زنی در کنار گل سازی، مدتهاست در معرض ترانسفر شدن قرار گرفته است، حالا می تواند مطمئن تر از همواره برای بازی کردن در یک لیگ خارجی فصل را به اتمام برساند.

بدهکاری و معضلات اقتصادی هم مدیران باشگاه را راضی به جدایی این بازیکن می نماید تا با مبلغی که بابت این ترانسفر نصیب باشگاه می گردد، بخشی از مسائل حل گردد. قایدی در روز های اوج فوتبال خود پیشنهاداتی جدی دارد که مهم ترین آن ها پیشنهادی از لیگ های یونان و پرتغال در اروپا و پیشنهاداتی مهم از دو سه تیم قطری و کویتی است.

فرهاد مجیدی در صحبت کوتاهی که با مدیر برنامه قایدی داشته به وی توصیه نموده این ترانسفر را از تیم های عربی شروع کند و این طور برای او بهتر است. توصیه ای که منطقی به نظر می رسد و شاید به پیشرفت قایدی در مسیری که در آن قرار گرفته است یاری کند.

در خصوص قایدی همه چیز در حد صحبت است و هنوز هیچ موردی قطعی نشده، اما می توان گفت با توجه به اتفاق نظر باشگاه و سرمربی، به احتمال بسیار زیاد پس از خاتمه جام حذفی ترانسفر شدن او به طور جدی کلید خواهد خورد.

منبع: فرارو

به "آخرین روز های مهدی قایدی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین روز های مهدی قایدی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید