نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در عسیر را هدف قرار دادند

به گزارش نیلی ابزار به نقل از شبکه المسیره، سلسله عملیات های ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه مزدوران سعودی در نقاط مختلف ادامه دارد. نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در شهر مرزی عسیر را هدف قرار دادند.

نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در عسیر را هدف قرار دادند

بر اساس این گزارش، ارتش و کمیته های مردمی یمن در این عملیات، مواضع مزدوران سعودی در منطقه الربوعه واقع در شهر مرزی عسیر را مورد حمله قرار دادند. به دنبال این عملیات گسترده، دهها مزدور سعودی فرار را بر قرار ترجیح داده و از مواضع خود گریختند.

ارتش و کمیته های مردمی یمن در جریان عملیات مذکور همچنین پیروز شدند شماری از مزدوران سعودی را بازداشت کنند. این درحالی است که آنها اخیراً نیز عملیاتی را در شهر مرزی نجران ترتیب داده بودند.

چندی پیش هم محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله تداوم حمایت های خارجی از متجاوزان سعودی را به شدت محکوم کرد. وی در این خصوص با اشاره به تسلیحات آمریکایی و انگلیسی که سعودی ها در جنگ علیه یمن از آنها استفاده می کنند، گفت: سلاح های آمریکا و انگلیس نمی توانند تأمین کننده امنیت عربستان باشند.

عبدالسلام در ادامه یادآور شد: عربستان سعودی تنها در یک صورت می تواند امنیتِ از دست رفته خود را بازیابی کند و آن هم این است که به جنگ علیه یمن و نیز محاصره ملت یمن خاتمه دهد و برای همیشه از این کشور خارج شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در عسیر را هدف قرار دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در عسیر را هدف قرار دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید