مرگ راننده کامیون در محور همدان

به گزارش نیلی ابزار، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار از فوت راننده یک کامیون در چهار کیلومتری پایگاه صالح آباد به سمت سنندج خبر داد.

مرگ راننده کامیون در محور همدان

مهدی حمزه در گفت وگو با نیلی ابزار، در توضیح این خبر بیان نمود: ساعت 4:30 صبح امروز -دوشنبه 8 مهرماه- بنا بر اطلاع مرکز کنترل و فرماندهی عملیات گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه بنز جفت آتکو دریافت شد.

وی با بیان اینکه این واژگونی در چهار کیلومتری پایگاه صالح آباد به سمت سنندج رخ داده بود و امدادگران به محض اطلاع از وقوع حادثه در صحنه حاضر شدند، گفت: متأسفانه راننده کامیون که بین گاردریل و ستون کامیون گیر کرده بود و فوت و با درخواست جرثقیل سنگین از همدان پیکر راننده توسط ست نجات رهاسازی و تحویل عوامل انتظامی شد.

حمزه با نامعلوم بودن علت واژگونی کامیون اظهار کرد: چون بعد از وقوع حادثه در محل حاضر شدیم نمی توانیم علت واژگونی را به طور معین اعلام کنیم اما معمولا بر اثر بی احتیاطی یا خواب آلودگی یا صحبت با تلفن همراه این حوادث رخ می دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار در انتها با اشاره به اینکه علت وقوع حادثه توسط پلیس راهور در حال بررسی است، اظهار داشت: این عملیات در ساعت 6:05 صبح امروز انتها یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرگ راننده کامیون در محور همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ راننده کامیون در محور همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید