خبرنگاران دبیر کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالای مازندران منصوب شد

به گزارش نیلی ابزار، ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران در حکمی علی شیرازی را با حفظ سمت به عنوان دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب کرد.

خبرنگاران دبیر کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالای مازندران منصوب شد

به گزارش نیلی ابزار ، احمد حسین زادگان در این حکم که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار نیلی ابزار قرار گرفت ، استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های درگیر در امر پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مدیریت در بهره گیری از فرصت ها و ظرفیت های موجود و تقویت نظارت بر عملکرد دستگاه ها اجرایی مرتبط در راستای تحقق برنامه ها، تمرکز توان بر اولویت های برنام های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالاو ارز در راستای پیشبرد اهداف و گزارش اقدامات را ازجمله وظایف دبیر کمیسیون مبارزه بر قاچاق کالا و ارز مازندران ذکرکرد.

ایجاد تعادل و هماهنگی بین محاکم قضایی و شعبات تعزیرات حکومتی استان، تعامل با مجموعه های فرهنگی و رسانه های خبری در جهت انعکاس بموقع و هوشمندانه رویدادهای خبری با موضوع قاچاق کالا و ارزی از دیگر وظایف دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که استاندار مازندران بر عملیاتی کردن آنها تاکید کرده است.

کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان ها به موجب تبصره ماده 3 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است.

این کمیسیون به ریاست استاندار و زیر نظر ستادمبارزه با قاچاق کالا و ارز حسب مورد با اعضای متناظر ستاد تشکیل می شود.

علی شیرازی هم اکنون مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران را بر عهده دارد.

مازندران در سطح بندی کمیسیون های برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صطح دوم است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دبیر کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالای مازندران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دبیر کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالای مازندران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید