جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد

به گزارش نیلی ابزار، چندی است که مردم استان خوزستان شرایط نگران کننده ای بابت شیوع ویروس کرونا دارند و شرایط مبتلایان و جانباختگان کرونایی در این استان بدتر می گردد.

جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد

کرونای انگلیسی به خوزستان وارد شده است و در پی بروز این بحران، ستاد ملی مقابله با کرونا مرزهای آن را تقریبا بسته است و پروتکل های به مراتب سختگیرانه تری برای خوزستان و خوزستانی ها اعمال می گردد.

ابوالقاسم جلالی، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص بوجود آمده در استان خوزستان که ناشی از گسترش ویروس در آنجاست، تعداد پروازها به این استان کاهش یافته و بر اساس دستورالعمل صادر شده سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی، موظفند با ارسال پیامک به مسافرین، آن ها را به لغو پرواز خود ترغیب نمایند.

وی اضافه کرد: تمامی مسافرانی که قصد پرواز به و از استان خوزستان به استان های دیگر کشور را دارند باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در مورد احتمال قطع پروازها به این استان گفت: هماهنگی کامل بین ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری وجود داشته و در صورت ابلاغ این ستاد مبنی بر قطع پروازها این اقدام انجام می گردد.

جلالی همچنین از مسافران در خواست کرد: برای کنترل ویروس و جلوگیری از شیوع بیشتر در صورت امکان از پرواز غیر ضروری به استان خوزستان خودداری نمایند.

منبع:ایسنا

منبع: تجارت نیوز

به "جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید