بی توجهی شرکت های بیمه ای به ضرر و خسارت های شهروندان، در زمان قطعی برق!

به گزارش نیلی ابزار، بسیاری از شهروندان با توجه به قطعی های مکرر برق در روز های اخیر از بعضی خدمات رسانی بعضی از شرکت های بیمه ای گلایه مند هستند.

بی توجهی شرکت های بیمه ای به ضرر و خسارت های شهروندان، در زمان قطعی برق!

مدتی است که شروع فصل گرما با قطعی های پراکنده برق همراه می گردد و در این سال ها معمولا جداول قطعی برق هم از پیش اعلام می شد، اما در چند روز گذشته مرکز ایران و بسیاری از شهر ها با قطعی های ناگهانی برق روبه رو شدند.

پیامد های قطعی این روز های برق فقط از کار افتادن وسایل سرمایشی، بانک ها، ادارات و بی آبی مردم نیست و هزینه هایی هم که به صنایع، تولیدنماینده ها و کسبه تحمیل می گردد، بسیار قابل تامل است. این قطعی برق به علت استفاده از وسایل سرمایشی افزایش پیدا نموده و باعث افزایش مصرف برق در روزهای اخیر شده است.

اما با توجه به قطعی های مکرر این انرژی بعضی از شرکت های بیمه ای علی رغم اعمال شدن حق بیمه در قبض برق در خدمات رسانی بسیار ضعیف عمل می نمایند و این موضوع باعث گلایه شهروندان شده است.

با سلام و درود به علت قطع و وصل مکرر برق و نوسانات شدید برق در هرمزگان شهر بندرلنگه ٍ هرچند که این مشکل مختص شهر خاصی نیست و تقریبا کل ایران این مشکل رو دارند. با توجه به این موضوع و سوختن مکرر وسایل برقی منزل معضلی شده برای مردم بعضی از شرکت های بیمه ای متاسفانه با وجود اعمال شدن حق بیمه تو قبض برق هیچ گونه خدماتی انجام نداده و یا اصلا پیگیری نمی نمایند بنده الان بیشتر از یک ماهه درخواست ثبت کردم، ولی تا به امروز هیچ گونه پاسخی دریافت نکردم و اصلا هنوز آنالیز نشده درخواست. لطفا این موضوع رو پیگیری کنید.

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندنیلی ابزار اینجا کلیک کنید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بی توجهی شرکت های بیمه ای به ضرر و خسارت های شهروندان، در زمان قطعی برق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی شرکت های بیمه ای به ضرر و خسارت های شهروندان، در زمان قطعی برق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید