بیل با نیشخند به رئالی ها آماده عقد قرارداد با جیانگسو شد

بال ولزی تیم رئال مادرید در آستانه عقد قراردادی نجومی با یکی از تیم های سوپرلیگ چین قرار گرفته است.

بیل با نیشخند به رئالی ها آماده عقد قرارداد با جیانگسو شد

به گزارش خبرنگاران، گرث بیل تا عقد قراردادی پرزرق و برق با تیم جیانگسو سونینگ چین، فاصله زیادی ندارد.

به گزارش نشریه مارکای اسپانیا، بیل با تیمی که همچون اینتر تحت مالکیت گروه سرمایه گذاری سونینگ چین قرار گرفته است به توافق رسیده و قرار است میان طرفین قراردادی سه ساله به ارزش 66 میلیون یورو منعقد گردد که به موجب آن بال ولزی کهکشانی ها هفته ای یک میلیون پوند حقوق خواهد گرفت. مارکا همچنین مدعی شده است که بیل امروز (شنبه) به طرفداران جیانگسو معرفی خواهد شد.

در صورتی که این اتفاق رخ دهد، بیل حتی از استفان الشعراوی مهاجم سابق رم که به تازگی به تیم شانگهای شنهوا پیوسته است، بیشتر حقوق خواهد گرفت. الشعراوی در حال حاضر 15 میلیون یورو در فصل حقوق می گیرد.

در همین حال گفته می گردد که ممکن است جیانگسو پس از خرید بیل، او را به اینتر انتقال دهد. اینتر و جیانگسو پیش از این هم سابقه مبادله بازیکن داشته اند که آخرین مورد آن انتقال میراندا، مدافع میانی برزیلی نراتزوری به چین بود که روز گذشته نهایی شد.

بیل در حالی آماده ترک رئال مادرید و سفر به چین شده که رابطه اش با کهکشانی ها اخیراً دچار تنش شده است. بعد از اظهارات صریح زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها در خصوص عدم نیازش به بیل و ابراز امیدواری او برای فروش هرچه زودتر این بال ولزی، بیل نیز با انجام حرکتی جنجالی در بازی محبت آمیز بامداد امروز (شنبه) رئال مقابل اتلتیکومادرید، بیش از پیش روابط میان طرفین را تیره و تار کرد. او در دقیقه 72 زمانی که بازی 7 بر یک به سود اتلتیکومادرید در جریان بود، در حالی که به نیمکت رئال نگاه می کرد، نیشخندی زد که به مذاق طرفداران تیم سفیدپوشان پایتخت اسپانیا خوش نیامد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیل با نیشخند به رئالی ها آماده عقد قرارداد با جیانگسو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل با نیشخند به رئالی ها آماده عقد قرارداد با جیانگسو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید