افتتاح بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز

به گزارش نیلی ابزار، خبرگزاری خبرنگاران- بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز افتتاح شد.

افتتاح بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز

به گزارش خبرگزاری نیلی ابزار از خوزستان، بزرگترین درمانگاه تخصصی جنوب غرب کشور با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان، فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز و دیگر مسولان استانی برگزار گردید.

این کلینیک پزشکی و درمانگاه علاج اهواز شامل یک ساختمان هشت طبقه است که در زیر زمین آن یک هایپر و داروخانه فوق تخصصی مجهز به انواع داروها و در طبقه هم کف و بالکن آن یک درمانگاه و اورژانس اطفال و بزرگسالان واقع شده است.

بعلاوه کلینیک های ارتوپدی، رادیولوژی و فیزیولوژی در طبقه دوم، کلینیک های فوق تخصصی کلیه بیماری ها در طبقه سوم و چهارم، آزمایشگاه فوق تخصصی و پاتولوژی در طبقه پنجم و کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی بزرگسالان و اطفال نیز در طبقه ششم این مجموعه درمانی واقع شده است.

مهمترین مزیت درمانگاه علاج حذف نسخه کاغذی است که در آن تمامی کارهای یک بیمار از نوبت دهی، معاینه و تحویل دارو به صورت آنلاین انجام می گردد.

بنابر این گزارش 20 درصد عایدی این مجموعه برای خانواده های کم برخوردار، ضعیف و ایتام بوده و کل فرایند درمانی این خانواده ها نیز به صورت رایگان است.

بعلاوه با توجه به تفاهم اجرا شده کلیه طلبه های حوزه های علمیه استان نیز در صورت نداشتن بیمه می توانند از خدمات رایگان این مجموعه درمانی استفاده نمایند

منبع: خبرگزاری آریا

به "افتتاح بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید