اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی اعلام شد

به گزارش نیلی ابزار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشـته های تحصیلی متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 اعلام شد.

اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی اعلام شد

به گزارش نیلی ابزار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی پذیرش با آزمون و بعلاوه رشته های تحصیلی پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 که گزینش آنها به روش متمرکز صورت گرفته است به همراه لیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفته است.

پذیرفته شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت نام، تاریخ ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام ضرورت دارد فردا 30 شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در درگاه اطلاع رسانی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج نکرده باشد،پذیرفته شدگان این مؤسسات ضروری است در یکی از روزهای چهارشنبه 31 شهریور، یا شنبه 3 مهر برای ثبت نام در محل قبولی خود اقدام کند.

پذیرفته شدگان دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای ضروری است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای به نشانی www.tvu.ac.ir و یا به درگاه اطلاع رسانی دانشکده یا آموزشکده محل قبولی خود مراجعه کنند. اسامی افرادی که در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی اعلام شده ، باید مطابق بند ب مندرج در اطلاعیه منتشر شده برای انجام مصاحبه اقدام کنند.

پذیرفته شدگان هریک از رشته های تحصیلی این آزمون چنانچه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال1400 (متعاقباً اعلام می گردد) هم قرار بگیرند ضروری است از دو رشته قبولی خود یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام کنند. ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

همه پذیرفته شدگان ملزم می باشند در تاریخهای مشخص شده برای ثبت نام به مؤسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند. عدم ثبت نام در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی تلقی شده و قبولی این دسته از پذیرفته شدگان لغو خواهد شد.

پذیرفته شدگانی که اسامی آنان همزمان به اسم پذیرفته نهایی در دو کدرشته محل (یکی کدرشته محل های مربوط به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم یا وزارت بهداشتو یا دانشگاه فرهنگیان و دیگر کدرشته محل های وابسته به واحدها یا مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده باشد، ضروری است منحصراً در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند. چنانچه این دسته از پذیرفته شدگان در هر دو کد رشته محل ثبت نام کرده و مشغول تحصیل شوند، به اسم متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

متقاضیان ضروری است برای اطلاع از شرایط و ضوابط، نشانی و تلفن دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، به دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته که هم اکنون در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترسی م یباشد، مراجعه کنند.

بعلاوه برای متقاضیان واجد شرایط گزینش، کارنامه ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته محل های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم می گردد و این کارنامه به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور همزمان با اعلام نتیجه در دسترس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید